ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦାକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ ଭାଉଜ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି ଅଭ୍ୟାସ !

ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦାକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ ଭାଉଜ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି ଅଭ୍ୟାସ !

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ବଲିଉଡ଼ର ମହାନାୟକ ଅଟନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ୍ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିଲେ । ବିଗ-ବିଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ବଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିନାହାଁନ୍ତି ସତ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ସର୍ବଦା ଖବରରେ ଛାଇ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାରଡ଼ମ୍ କୌଣସି ବଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ।

ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଇଭେଣ୍ଟ ମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସନ୍ତି । ସେପଟେ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦାଙ୍କ ଫୋଟଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଭାଇରଲ୍ ହୁଏ । ଏହାବ୍ୟତୀତ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ନିଜ ଭାଉଜ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସଂପର୍କ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଟା ମିଠା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏକ ଅଭ୍ୟାସ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ଆସେ ନାହିଁ ।

ଏହାର ଖୁଲାସା ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ନିଜର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେମାନେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି ମାମଲା ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ ଯେତେବେଳେ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଅଭ୍ୟାସ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ ।

ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଏକ ଭଲ ମାଁ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଅଭ୍ୟାସ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ଆସେ ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ‘ମେସେଜ୍ ଓ ଫୋନ୍’ର ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ମୋତେ ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ଆସେ ନାହିଁ । ଶ୍ୱେତା କହିଥିଲେ ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଟାଇମ୍ ମେନେଜମେଣ୍ଟକୁ ସହ୍ୟ କରନ୍ତି ।

ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା କହିଲେ ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ନିଜ କାମ ଓ ପରିବାର ଉଭୟରେ ନିଜେ ତାଳମେଳ ରଖନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍, ମେସେଜ୍ କିମ୍ବା ‘କଲ୍’ରେ ଉତ୍ତର ଦେବା ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ ।

ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ୧୯୯୭ରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ନିଖିଳ ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ଓ ନିଖିଳ ନନ୍ଦାଙ୍କ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଝିଅ ନବ୍ୟା ନବେଲି ସର୍ବଦା ନିଜ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଯୋଗୁଁ ଖବରରେ ଛାଇ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାମ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ଅଟେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ନବ୍ୟା ନବେଲି ଓ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିପାରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *