ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ରାତି ବିତାଇଛନ୍ତି ! ଅଭିନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ନିଜକୁ କ୍ଷଣକ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦୂରେଇ ରଖିପାରୁ ନଥିଲେ ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଜଣେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ୯୦ ଦଶକରେ ଶିଳ୍ପା ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ, ଶିଳ୍ପା ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ । ଶିଳ୍ପା ଓ ରାଜଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ଭିୟାନ କୁଣ୍ଡ୍ରା ଅଟେ । ଆଜିକାଲି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ଶିଳ୍ପା ନିଜ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ୪୦ ବର୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଶିଲ୍ପା ଆଜି ମଧ୍ୟ ୩୦ ବର୍ଷର ମହିଳାଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ବଲିଉଡର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ରହିଥିବାର ଖବର ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସାଉଁଟି ଥିଲେ । ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ, ଶିଳ୍ପା ମାତ୍ର ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜର କୁମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଛନ୍ତି ।

‘ବିଗ୍ ବ୍ରଦର୍ସ’ରେ କରିଥିଲେ ଖୁଲାସା :

Google

ଏକ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଅଜସ୍ର ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ, ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ମଧ୍ୟ ଦୂରେଇ ରହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଉଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ଟିଭି ଶୋ’ “ବିଗ୍ ବ୍ରଦର୍ସ”ରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶିଳ୍ପା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, “ମୋର କୁମାରୀତ୍ଵ ନଷ୍ଟ ପଛରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ହାତ ରହିଛି, ମାତ୍ର ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ କୁମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଥିଲି ।” ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, ଫିଲ୍ମ “ମେନ୍ ଖିଲାଡି ତୁ ଅନାରୀ”ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ ଓ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ।

ବିବାହ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା :

Google

ଶିଳ୍ପା “ବିଗ୍ ବ୍ରଦର୍ସ”ର ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ କେହି ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ସେହି ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଅନେକ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଶିଳ୍ପା ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଭାଇ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ନିଜର କୁମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଥିଲେ ।

ଟ୍ୱିଙ୍କଲଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ରେକ୍-ଅପ୍ ହୋଇଥିଲା :

Google

ସମୟ କ୍ରମରେ ଅକ୍ଷୟ ଓ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଖବର ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଜୀବନରେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଆଗମନ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ରାଗିଚ୍ଚି କାରଣ ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟ କେହି ମିଳିଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ସହଜରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । କେହି ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅତୀତକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଭୁଲିବା ସହଜ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଥିଲି, “ମୋର ଭାଗ୍ୟ ମୋତେ ସହଯୋଗ କରିଲା, ଓ ମୁଁ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସାହସ ରଖିପାରିଲି । ମୁଁ, ମୋର ଜୀବନରେ ତାଙ୍କୁ କଦାପି କ୍ଷମା କରିପାରିବି ନାହିଁ ” ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*