ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଶାର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ- ମାଲ୍ ଯଦି ନେଉ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ କଣ ପାଇଁ ୧୨ ଜଣ ଓକିଲଙ୍କ ହୋଇଛି ଆବଶ୍ୟକତା ?

ବଲିଉଡ କରିଡରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ନିଆଯାଇଛି, ଅପର ପକ୍ଷରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଅନେକ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏନସୀବୀ ପଚରାଉଚରା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି । ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ନାମ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଅଟେ । ବାସ୍ତବରେ ଗୋଟିଏ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦୀପିକା ”ମାଲ୍” ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଆଧାର ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଜି ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ା ତାଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବଡ଼ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ?

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଆଜି ଏନସୀବୀ ଅନେକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବ । କହିରଖୁଛୁ କି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଏନସୀବୀ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପଚରାଉଚରା କରି ସାରିଛି । କେବଳ ଏତିକି ହିଁ ନୁହେଁ, ଏନସୀବୀ ଆଜି ସାରା ଅଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିବ । ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣିତ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ନିଶା ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଏନସୀବୀ ଅଣ୍ଟା ଭିଡ଼ିଛି । ଠିକ୍ ଅଛି, ଏଠାରେ ଆମେ ଶର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛୁ, ଯିଏ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଟ୍ୱିଟ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିପୁଳ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଶର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ କଠିନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ନାମ ଆସିବା ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନୀରବ ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗତିବିଧି ଉପରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ନଜର ରହିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଅନେକ ଓକିଲ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣ ହେତୁ ଶାର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ା ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ଶାର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ା ଟ୍ୱିଟ୍ କରିବା ସହିତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଆପଣ ”ମାଲ୍” ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ୧୨ ଜଣ ଓକିଲଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାର ଯଥାର୍ଥ କ’ଣ ଅଟେ ? ଏହା ସହିତ ସେ ଆଗକୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ସତ କହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ପ୍ରକଟ କରିବାର ଆଦୌ ଅଵଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କାରଣ ଯେଉଁଠାରେ ନିର୍ଭୟରେ ଅଛନ୍ତି, ସେହିଠାରେ ଡ଼ର କିମ୍ବା ଭୟ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ନଥାଏ । କହିରଖୁଛୁ କି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶାର୍ଲିନ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସାରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ା ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସି ଯାଇଛି କି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଲୋଗାନ୍ ବଦଳାଇ ଦେବା ଉଚିତ । ମନେ ପକାଇ ଦେଉଛୁ କି ଶର୍ଲିନ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ କି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କହିବା ଉଚିତ କି ନିଶା ସେବନ କରିବା ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ ଅଟେ । “ମାଲ”ର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ନହେବା ଦ୍ୱାରା ଉଦାସୀନତା ହୋଇଥାଏ । ଅର୍ଥାତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଅଟେ କି ଯେଉଁ ଦିନ ଠାରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ହିଁ ଶାର୍ଲିନ ଚୋପଡ଼ା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆସୁଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ କି ନିକଟ ଅତୀତରେ ରଣବୀର ସିଂ ଦୀପିକାଙ୍କ ଉଦାସୀନତା ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ।

କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଶାର୍ଲିନ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶାର୍ଲିନ ନିକଟ ଅତୀତରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କି କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ପାର୍ଟୀରେ ବଡ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ କଳାକାର ମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ”ଧଳା ପାଉଡର ଆଘ୍ରାଣ” କରିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ସେ ବଲିଉଡ ବିରୋଧରେ ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଆପଣଙ୍କ ଜ୍ଞାତସାର ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ କି ବିଗତ ଦିନରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଗୋଆରେ ଥିଲେ ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏନସୀବୀର ସମନ ମିଳିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରଣବୀର ସିଂ ଏନସୀବୀକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୀପିକା ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ପଚରାଉଚରାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଉ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*