ମେ ୨୩ରୁ ହେବ ଶନିଙ୍କ ଗତିବିଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ! ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଖରାପ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଥିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାର ଉପାୟ…

ମେ ୨୩ରୁ ହେବ ଶନିଙ୍କ ଗତିବିଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ! ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଖରାପ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଥିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାର ଉପାୟ…

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନିଙ୍କର ଓଲଟା ଗତି ଅନେକ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ ଅଟେ । ଶନିଙ୍କର ଏହି ଓଲଟା ଗତିକୁ ୱକ୍ରି କୁହାଯାଏ । ମେ ୨୩ରୁ ଶନିଙ୍କର ୱକ୍ରି ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଶନି ୧୪୧ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ । ମେ ୨୩ରୁ ଅକ୍ଟୋବର୍ ୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନିଙ୍କର ବିପରୀତ ଗତି ରହିବ । ଶନିଙ୍କର ଏହି ବିପରୀତ ଗତି ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ।

ଶନିଙ୍କର ଏହି ବିପରୀତ ଗତି ଶନି ଦଶାରେ ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ତଥାପି କିଛି ବିଶେଷ ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା ଏହାର ପ୍ରଭାବକୁ କମେଇ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଗୁଡିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଲେଖାଯାଇଛି । ପ୍ରଥମେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଶନି ଦଶାରେ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ପୀଡିତ ଅଟନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନି ଦଶାରେ ପୀଡିତ ହେଉଥିବା ଦୁଇଟି ରାଶି ହେଉଛନ୍ତି ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା । ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ୨୦୨୨ ମସିହା ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୯ ତାରିଖ ପରେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ଏହାପରେ କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଶନିଦଶାର ଶିକାର ହେବେ । ଶନି ଦଶାରେ ପୀଡିତ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶନିଦଶାରେ ପୀଡିତ ଥିବା ରାଶିମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ । ଧନୁ, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୀଡିତ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଦଶାର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ, ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି । ଯେଉଁମାନେ ଶନିଦଶାରେ ପୀଡିତ ସେମାନଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ । ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶନିଦଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଲାଗିବ କିନ୍ତୁ ୨୦୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୯ ପରେ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଯିବ ।

ଏହି ଉପାୟରେ କରନ୍ତୁ ଶନିଦଶାର ପ୍ରଭାବକୁ କମ୍

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଶନିଦଶାରେ ପୀଡିତ ଅଟନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଠିନ ସମୟକୁ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ହେବ । ଶନିଦଶାର ପ୍ରଭାବ କମାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତି ଶନିବାର ଦିନ ‘ଓଁ ପ୍ରାଃ ପ୍ରୀଃ ପ୍ରୌଃ ଶଃ’ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ । ‘ଅତିକମ୍’ରେ ତିନୋଟି ମାଳ ପଢ଼ିବା ଜରୁରୀ । ଏଥି ସହିତ ଅଶ୍ୱତ୍ଥ ଗଛ ମୁଳରେ ଜଳ ଦାନ କରି ଅଶ୍ୱତ୍ଥ ଗଛ ପାଖରେ ବସନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ ୧୦୮ ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଏଥି ସହିତ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁଫଳ ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *