ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହୈ’ରୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ସମୀର ଶର୍ମା କରିଛନ୍ତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ଶବ ।

ମୁମ୍ବାଇ : ସିନେମା ଜଗତରୁ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିଛି । ଅଭିନେତା ସମୀର ଶର୍ମାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ନଜର ରଖିଛି । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସମୀର ‘କାହାନୀ ଘର କି’ ସମେତ ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

Google

“ୟେ ରିସ୍ତେ ହୈ ପ୍ୟାର କେ” ଏବଂ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହୈ’ ଭଳି ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ସମୀର ଶର୍ମାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ନିଜ ବାସଭବନରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣାର ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହା ଯେ ପୋଲିସ ଘଟଣାଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇଥିବ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସମୀର ଶର୍ମା କିଛି ଦିନ ହେବ କାହାକୁ ଦେଖା ଦେଉନଥିଲେ ।

Google

ଏହା ସହିତ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସିଲା, ତେବେ ସୋସାଇଟିର ଚୌକିଦାର ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘରର କବାଟ ଖୋଲିଲେ ସେତେବେଳେ ସମୀର ଶର୍ମାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ରୋଷେଇ ଘର ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସମୀରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିବ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଶରୀରରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସିଲା, ତେବେ ସାହି ପଡୋଶୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ସମୀର ଅନେକ ଟିଭି ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି; ଯେଉଁଥିରେ “କାହାନୀ ଘର ଘର କି” ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି । ସେ ଧାରାବାହିକ “ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହୈ”ରେ ହୀନା ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*