ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ୧୭ ବର୍ଷର ଝିଅର ପିତା, ପତ୍ନୀ ଦୁବାଇରେ ରୁହନ୍ତି ! ଏବେ ‘ଭାଇ’ ନିଜେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଲେ…

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ୧୭ ବର୍ଷର ଝିଅର ପିତା, ପତ୍ନୀ ଦୁବାଇରେ ରୁହନ୍ତି ! ଏବେ ‘ଭାଇ’ ନିଜେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଲେ…

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଅଭିନୟ ସହିତ ପ୍ରାୟତଃ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଅବିବାହିତ ଏବଂ ସଲମାନ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ କାହିଁକି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବିବାହିତ ? ତେବେ ନିକଟରେ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି ।

ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ପ୍ରକାଶନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ବିବାହିତ । ସଲମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୁବାଇରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯାହାର ବୟସ ୧୭ ବର୍ଷ । ଏହି ଖୁଲାସା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଆଲୋଡ଼ନ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହା ଶୁଣି ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆଜିକାଲି ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ସାନଭାଇ ତଥା ଅଭିନେତା ଅରବାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ଟକ୍ ଶୋ’ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛି । ଏହାର ପ୍ରମୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଧମାକା କରୁଛି । ନିକଟରେ ସଲମାନ୍ ଅରବାଜଙ୍କ ଟକ୍ ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ର ଫର୍ମାଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରବାଜ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହାର ଜବାବ୍ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ସଲମାନ୍ ଏବଂ ଅରବାଜ୍ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ପଢ଼ିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ସଲମାନ୍ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କର ଟ୍ୱିଟ୍ ପଢ଼ି ଶୁଣାଇଥିଲେ । ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍ ଯେଉଁ କମେଣ୍ଟ ପଢ଼ିଥିଲେ ସେଥିରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ, ‘ଭୟଭୀତ ଲୋକ କେଉଁଠାରେ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି । ଭାରତର ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ତୁମର ପତ୍ନୀ ନୁର୍ ଏବଂ ୧୭ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ଦୁବାଇରେ ଅଛ । କେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତର ଲୋକଙ୍କୁ ବୋକା ବନେଇବେ । ‘ଏହା ଶୁଣି ଉଭୟ ସଲମାନ୍ ଏବଂ ଅରବାଜ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ତା’ପରେ ଏହା ଉପରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ପଚାରିଥିଲେ, ‘ଏହା କାହା ପାଇଁ’ ? ତେଣୁ ଅରବାଜ୍ କହିଲେ ଯେ, ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ।

ଏହାପରେ ସଲମାନ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ, ‘ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣନ୍ତି । ଏହା ସବୁ ବକୱାସ୍ । କାହା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଛି ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ । ଏହା ଯେକେହି ଭାବୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଭାଇ ମୋର କୌଣସି ପତ୍ନୀ ନାହିଁ । ମୁଁ ଭାରତରେ ରହେ, ୯ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଗାଲେକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଛି । ମୁଁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ, ମୁଁ କେଉଁଠାରେ ରହେ ତାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଜାଣେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ ଅତିକ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅବିବାହିତ । ତାଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡର ପ୍ରାୟ ଅଧା ଡଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରେମ ସଫଳ ହୋଇନାହିଁ । ୮୦ ଏବଂ ୯୦ ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନୀଙ୍କ ସହ ସଲମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଛପା ଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ।

ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ନାମ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନୀଙ୍କ ସହ ସୋମି ଅଲି, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ୟୁଲିଆ ବନ୍ତୁରଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲା । ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସଲମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାଧେ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଯାହା ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *