ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସଲମାନ୍ ଓ ଶାହରୁଖଙ୍କ ହୋଇଥିଲା ଝଗଡା ! ମାଡ଼ଗୋଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା କଥା…

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସଲମାନ୍ ଓ ଶାହରୁଖଙ୍କ ହୋଇଥିଲା ଝଗଡା ! ମାଡ଼ଗୋଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା କଥା…

ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଓ କିଙ୍ଗ ଖାଁ ଶାହରୁଖଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରନ୍ ଅର୍ଜୁନରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଧମାଲ୍ କରିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଲମାନ୍ ଓ ଶାହରୁଖ୍ ଭାଇ-ଭାଇଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଉଭୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବହୁତ ଗଭୀର ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାହିଁକି ।

ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଓ ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ଏପରି କି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏ ଦୁଇଟି ଅଭିନେତା ପରସ୍ପର ସହିତ ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ ନାହିଁ, ଏମାନଙ୍କ କଳହ ଆଉ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ୨୦୦୨ରେ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଓ ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଦୂର ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପୁଣିଥରେ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

କାହିଁକି ସଲମାନ୍ ଓ ଶାହରୁଖଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା ଝଗଡା –

ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ସେହି ସମୟର କଥା ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଓ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରଏ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ । ସେପଟେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚଳତେ ଚଲତେରେ ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁଙ୍କ ସହିତ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବଦଳରେ ଆଗରୁ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । କିଛି ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଶତଟ ଚାଲୁଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ‘ସଲମାନ୍ ଖାଁ ସେଟ୍’ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ । ସେ ଶଟକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କଲେ ଏବଂ ଖୁବ୍ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କଲେ ।

କାହିଁକି ସଲମାନ୍ ଏପରି କଲେ –

ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିକଟକୁ ଆସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଯଦିଓ, ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁ ସଲମାନ୍ ଖାଁଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ କିନ୍ତୁ ସଲମାନ୍ ମାନିଲେ ନାହିଁ । ସେହି ସମୟରେ ‘ସେଟ୍’ରେ ଏତେ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଛାଡିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଆଉଥରେ ହୋଇଥିଲା ଝଗଡା –

ଏହାପରେ ଦୁଇଟି ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା ଓ ପୁଣିଥରେ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଓ ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଝଗଡା କରି ବସିଲେ । ବାସ୍ତବରେ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ସଲମାନ୍ ଖାଁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ସେଠାରେ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଶୁଣାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । କଥା ଏତେ ବଢ଼ିଗଲା ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଡ଼ଗୋଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । ଝଗଡାକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ମଝିରେ ଆସିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

ତାପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଆଦୌ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ଯଦିଓ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଶାହରୁଖ୍ ଖାଁ ଏକ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ମୋର ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସର୍ବଦା ରହିବେ ।

ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ସଲମାନ୍ ଓ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଶାହରୁଖ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏତିକି ଯେ ସେ ନିଜ ଝଗଡା ବିଷୟରେ ନିଜ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି କହିପାରୁ ନଥିଲେ । ଶିଶୁମାନେ ଯେତେବେଳେ ଖବର କାଗଜରେ ପଢିଲେ ସେତେବେଳେ ଜାଣିପାରିଲେ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଛି । ଯଦିଓ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ପୁଣିଥରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଗଲେଣି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *