ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିବବା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟୋରେ ହୋଇଯାଇଥିଲା ବିବାଦ

ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିବବା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟୋରେ ହୋଇଯାଇଥିଲା ବିବାଦ

କ୍ରିକେଟ ଜଗତରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା କୌଣସି ପରିଚୟର ଅଵଶ୍ୟକତା ହିଁ ନାହିଁ । ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଗଣାଯାଇଥାଏ । ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ରିବବା ସୋଲଂକୀ ଅଟେ । ୨୦୧୬ ମସିହା ଅପ୍ରେଲ ମାସ ୧୭ ତାରିଖରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି, ରାଜକୋଟର ଜଣେ ବଡ ଠିକାଦାର ହରଦେବ ସିଂହ ସୋଲଂକୀଙ୍କ ଝିଅ ହେଉଛନ୍ତି ରିବବା ସୋଲଂକୀ । ତାଙ୍କ ପିତା ଜଣେ କୋଟିପତି ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ଦୁଇଟି ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରୁଛନ୍ତି । ରିବବା ସୋଲଂକୀ ଏକ ରାଜନୈତିକ ପରିବାରରୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଟନ୍ତି । ଗୁଜୁରାଟ କଂଗ୍ରେସର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ନେତା ଭାବରେ ରିବବାଙ୍କ ଦାଦା ହରି ସିଂହ ସୋଲଂକୀଙ୍କ ପରିଚୟ ରହିଛି । ରାଜକୋଟରେ ରେଳବାଇରେ ରିବବାଙ୍କ ମାତା ପ୍ରଫୁଲ୍ଲବା ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି ।

UPSCର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲେ

newstrend

ରିବବା ସୋଲଂକୀ ମଧ୍ୟ ରାଜନୀତିରୁ ଦୂରେଇ ନଥିଲେ । ସେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କର ରିବବା ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି । ମେକାନିକାଲ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂର ଅଧ୍ୟୟନ ରିବବା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ହିଁ ଆଇଏଏସ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସେ ସଂଚାର କରିଥିଲେ । ୟୁପୀଏଏସସୀର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ରିବବା କରିଥିଲେ ।

newstrend

ରାଜକୋଟର କାଲାବଡ ରୋଡ ସ୍ଥିତ ସରିତା ବିହାର ସୋସାଇଟିରେ ରିବବାଙ୍କ ପରିବାର ରୁହନ୍ତି । ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଯେତେବେଳେ ରିବବା ସୋଲଂକୀଙ୍କୁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ ତା’ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ରିବବାଙ୍କ ପିତା ପାଖାପାଖି ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିଶିଷ୍ଟ ଅଡି ୦୭ କାର ଉପହାରରେ ଦେଇଥିଲେ । ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ମିଳିଥିବା ଏହି କାର ଶିରୋନାମାରେ ରହିଥିଲା । ବହୁତ ଧୂମ୍ ଧାମରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ରିବବା ସୋଲଂକୀଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ତିନି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହ ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ କୁହାଯାଉଅଛି କି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଏଥିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ୍ ସହିତ ଝଗଡ଼ା

newstrend

ବିବାଦ ସହିତ ମଧ୍ୟ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିବବା ସୋଲଂକୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଥରେ ନିଜର ବିଏମଡବ୍ଲୁ କାରରେ ସେ ଗୁଜୁରାଟର ଜାମନଗରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସେ ଜଣେ ପୋଲିସର ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ବହୁତ ଶିରୋନାମାରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲା, କାରଣ ରିବବା ସୋଲଂକୀ ପୋଲିସ୍ ବିରୁଦ୍ଧରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଶ୍ଲୀଳତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଏବଂ କେଶକୁ ଝିକି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାର ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ।

newstrend

କୁହାଯାଉଅଛି କି, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାରରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ଜଣେ ଛୋଟ ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାଟି ବହୁତ ଓଜନ ଧରିଥିଲା । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବାର ଆରୋପ ଯେଉଁ ପୋଲିସ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ସଞ୍ଜୟ ଅହିରଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଗିର ଜଙ୍ଗଲର ବିବାଦ

newstrend

ଅନ୍ୟ ଏକ ବିବାଦ ସହିତ ରିବବା ସୋଲଂକୀଙ୍କ ନାମ ଜଡିତ ହୋଇଛି । ଗିର ଜଙ୍ଗଲରେ ପତି ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ସହିତ ରିବବା ସୋଲଂକୀ ସଫାରିରୁ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ସେ ସେଲଫି ନେଇଥିଲେ । ଏହି ସେଲଫିରେ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଗୋଟିଏ ବାଘ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲା । ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏକ ବଡ ବିବାଦ ଠିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

newstrend

ବିଗତ ବର୍ଷ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ରିବବା ସୋଲଂକୀଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଏହାର ନାମ ନିଧ୍ୟାନ ରଖିଛନ୍ତି । ଝିଅର ଜନ୍ମ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ଏହାର ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଦେବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସୁଅ ଛୁଟିଥିଲା । ରିବବା ସୋଲଂକୀଙ୍କୁ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବିସ୍ମୟଜନକ ଉପହାର ଦେବାରେ କୌଣସି ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ମିଳିତ ଫଟୋ ଅନେକ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *