ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା : ନାବାଳିକା ସହିତ ତିନୋଟି ସ୍ଥାନରେ, ତିନିଥର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ !

ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା : ନାବାଳିକା ସହିତ ତିନୋଟି ସ୍ଥାନରେ, ତିନିଥର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ !

ମୁମ୍ବାଇରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ବଳତ୍କାର ଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଝିଅ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଚାରିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ତିନିଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବଳତ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ମେ ୩୧ ଏବଂ ଜୁନ୍ ୧ର ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ରାତିରେ ଘଟିଥିଲା । ୧୬ ବର୍ଷର ଝିଅର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ‘ମଲାଡ୍ ୱେଷ୍ଟ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍’କୁ ଝିଅର ନିଖୋଜ ହେବାର ରିପୋର୍ଟ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଝିଅଟି ନାବାଳିକା ଥିବାରୁ ପୋଲିସ୍ ତୁରନ୍ତ ଅପହରଣ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନରେ ଝିଅଟି ନିଜେ ଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲା । ସେ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଓ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ସେ କେଉଁଠାରେ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ହୋଇଛି, ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ଏହାପରେ ମହିଳା ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ ଝିଅ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ଝିଅଟି କିଛି କହି ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ସବୁକିଛି କହିଲା, ଯାହା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ।

ପୋଲିସ୍ କହିଥିଲା ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଝିଅର କିଛି ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟି ରଖିଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ମଲାଡ୍ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ହୋଟେଲ୍ ବାହାରେ ସାକ୍ଷାତ କରି ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ‘କାର୍’ରେ କେକ୍ କଟାଗଲା । ତେବେ ଦୁଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ସାଙ୍ଗ ଝିଅଟିକୁ କାର୍ ଭିତରକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ବଳତ୍କାର କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଝିଅଟିକୁ ମଲାଡ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ବଳତ୍କାର କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନଯାଇ ଅନ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ, ସେଠାରେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ସହିତ ବଳତ୍କାର ହୋଇଥିଲା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳତ୍କାର ଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କର ବୟସ ୧୮ରୁ ୨୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭେଟିଥିବା ପୋଲିସ୍ କହିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି । ଯଦିଓ ସେମାନେ ବଳତ୍କାର କରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଧାରା ଅଧୀନରେ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଛି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *