ଲାଇମଲାଇଟରୁ ବହୁତ ଦୂର, ପୁଣିଥରେ ନିଜର ପୁରୁଣା ଦୁନିଆଁକୁ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ, ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ରାତାରାତି ବନିଯାଇଥିଲେ ଷ୍ଟାର୍ !

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରାଣାଘାଟ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବସି ଗୀତ ଗାଉଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱର ରାତାରାତି ଏକ ସୁପରଷ୍ଟାର କରି ଦେଇଥିଲା । ନିଜର କେବଳ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଦ୍ୱାରା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଗାୟକ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହାପି ହାର୍ଡି ଏଣ୍ଡ ହୀରରେ ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ମଞ୍ଚ ଦେଇଥିବାରୁ ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କୁ ସେହି ସମୟରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କର ଖୁବ୍ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ।

ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବସି ଗୀତ ଗାଉଥିବା ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେ ସଙ୍ଗୀତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏହି ଖ୍ୟାତି ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ପଛର କାରଣ କଣ….

ନିଜ ପୁରୁଣା ଜୀବନକୁ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ:-

ବାସ୍ତବରେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସଫଳତାକୁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଥାଉ ଯେ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ସେ ନିଜର ପୁରୁଣା ଜୀବନକୁ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଘର ଛାଡି ପୁରୁଣା ଘରକୁ ଫେରି ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାନୁଙ୍କ ନିକଟରେ କୌଣସି ବଡ଼ କାମ ନାହିଁ, ଏହା ସହିତ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ହାତ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି ଯେ ରାନୁ ନିଜର ଖରାପ ଆଚରଣକୁ ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଲକଡାଉନରେ ଅଭାବୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାସନ ମଧ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିନଥିଲେ ।କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏପରି ଏକଦା ଏଭଳି ଏକ ସମୟ ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ସ୍ୱରରେ ଲୋକମାନେ ପାଗଳ ଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାରଙ୍କ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ତାରିଖରେ ଏକ ଘରୋଇ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ବର୍ଷ ଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କଳାକାରଙ୍କର ତାଲିକାରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରା ଯାଇଥିଲା ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*