ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପାଖରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି ! ଉପହାରରେ ଝିଅ ଆଦିରାଙ୍କୁ ୨ଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା ଦେଇଛନ୍ତି…

ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପାଖରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି ! ଉପହାରରେ ଝିଅ ଆଦିରାଙ୍କୁ ୨ଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା ଦେଇଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଦାର୍ ଅଟେ । ରାନୀଙ୍କ ନାମ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ଜଣେ ଛାଡପତ୍ର ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ନିର୍ମାତା ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ରାନୀଙ୍କୁ ସମାଜରେ ‘ହୋମ୍ ବ୍ରେକର୍’ କୁହାଯାଉଥିଲା । ଏ କଥା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ରାନୀଙ୍କ କାରଣରୁ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ପାୟଲ୍ ଖାନ୍ନାଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ । ତେବେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଅନେକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ । ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ୨୧ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୧୪ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ଆଦିରା ଚୋପ୍ରା । ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଉଭୟ ନିଜ ପ୍ରେମ, ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥାନ୍ତି । ଚାଲନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ରୋଜଗାର ଓ ଜୀବନଶୈଳୀ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣିବା ।

ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଜମା ପୁଞ୍ଜି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ରାଜା କି ଆଏଗୀ ବାରାତ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ରାନୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ ନେଉଥିଲେ । ୨୦୨୧ର ‘ଆଇବିଟାଇମ୍ସ’ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାଣୀଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ୧୨ ନିୟୁତ ଡଲାର୍ (ପ୍ରାୟ 90 କୋଟି) ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

କିଛି ଏହିପରି ହୋଇଥାଏ ତାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ୧.୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର କଳା ଚମଡା ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧନ୍ତି । ରାନୀଙ୍କର ଅଡି A8L W12ର ଏକ କାର୍ ଅଛି, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 2 କୋଟି ହେବ । ଏହି କାର୍ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀ ଆଦିତ୍ୟ ଡେଟିଂ ସମୟରେ ଦେଇଥିଲେ । ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଥରେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଗୁଚି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ତଥା ‘ୟଶ୍ ରାଜ୍ ଫିଲ୍ମସ୍’ର ସ୍ୱର୍ଗତ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ୟଶ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଆଦିତ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହାନିଆ ଲେ ଜୟେଙ୍ଗେ’ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ ଯାହାକି ଏକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ‘ୟଶ୍ ରାଜ୍ ଫିଲ୍ମସ୍ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍’ ବହୁତ ଉଚ୍ଚକୁ ଗଲା । ଏହାପରେ ଆଦିତ୍ୟ ‘ମହୋବତେ’, ‘ଭୀର-ଜାରା’, ‘ଧୁମ୍ ସିରିଜ୍’, ‘ମାରଦାନୀ’ ଭଳି ଅନେକ ସୁପର୍ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ୮୯୦ ନିୟୁତ ଡଲାର୍ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି, ଯାହା ପ୍ରାୟ ୬୬ ବିଲିୟନ୍ । କେବଳ ‘YRF’ରୁ ଆଦିତ୍ୟ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୯୬୧ କୋଟି ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ।

ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଦିତ୍ୟ ଝିଅ ଆଦିରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଦୁଇଟି ବଙ୍ଗଳା ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ବଙ୍ଗଳାଟି ‘YRF’ ଏବଂ ରାନୀଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କର ଜୁହୁରେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ନିର୍ମାଣ ଅଛି । ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ । ବାସ୍ତବରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ ସଂଗ୍ରହରେ ‘ବିଏମଡବ୍ଲୁ’ ଏବଂ ‘ରେଞ୍ଜ ରୋଭର୍’ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ଏହିପରି ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସାମ୍ପାନ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ରାନୀ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଜା କି ଆଏଗି ବାରାତ’ରେ କାମ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଆଦିତ୍ୟ ରାଣୀଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇ ବସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହେ’ରେ ରାଣୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦୁହେଁ ଗୁପ୍ତରେ ଡେଟିଂ କରୁଥିଲେ । ୨୦୧୪ରେ ରାନୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେମାନେ ନିଜ ଝିଅ ଆଦିରାଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *