ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ହୋଟେଲରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ, ନାମ ଶୁଣି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ !

ଯେପରିକି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଥିବ ଯେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ଜଣେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଗତ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମ ମର୍ଦାନୀ ୨ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଅଛି । ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ନିଜର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅର ସହିତ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଖବରକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହନ୍ତି । ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଏପରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ସହିତ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ହୋଟେଲରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ସେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦା । ଗୋଟିଏ ସମୟ ଏପରି ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଗୋବିନ୍ଦା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମିଳାମିଶା ଅଧିକ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ବିଷୟରେ ମେଡିଆକୁ ଜଣା ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ।

ମେଡିଆକୁ ଏହା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଗୋବିନ୍ଦା ହୋଟେଲରେ ଏକାସହିତ ଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଏହି ଖବର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣା ପଡ଼ିଲା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଘର ଛାଡ଼ି ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଗଲେ ।

ଗୋବିନ୍ଦା ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଦାମୀ ଗିଫ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ହୁଏତ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହୋଇଗଲା । ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ୨୦୧୪ରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପଡ଼ାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ନିଜ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହିତ ସୁଖରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

ମେଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୋବିନ୍ଦା ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ମହତ୍ଵ ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*