ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ସହ ଛଳନା କରିବା ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କହିଲେ ରଣବିର୍ କପୂର୍ ! ଖୋଲିଲେ ସମ୍ପର୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି ରହସ୍ୟ…

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ସହ ଛଳନା କରିବା ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କହିଲେ ରଣବିର୍ କପୂର୍ ! ଖୋଲିଲେ ସମ୍ପର୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି ରହସ୍ୟ…

ରଣବିର୍ କପୂର୍ ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଚ୍ଛେଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ କଥା ଖବରରେ ଛାଇ ରହିଥିଲା । ଏମିତିରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ‘ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍’ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଏହି କଥାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ ଯେ ରଣବିର୍ କପୂରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଛଳନା କରିବା ସମୟରେ ଧରି ଥିଲେ । ସେପଟେ ରଣବିର୍ ଏହି ମାମଲାରେ ପୁରାପୁରି ନୀରବ ଥିଲେ ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ରଣବିରଙ୍କୁ ନେଇ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥା ସ୍ଵୀକାର କରି ନେଇଥିଲେ । ଏତିକିନୁହେଁ ସେ ରଣବିରଙ୍କ ନାମର ଟାଟୁ ମଧ୍ୟ ଆଙ୍କି ହୋଇଥିଲେ, ଯଦିଓ ଏହା ପ୍ରେମ କାହାଣୀରୁ ପୁରାପୁରି ଉପରେ ଅଟେ ଯେ କାହାର ମିଳିବା ଓ ବିଚ୍ଛେଦ ହେବା ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ । ଏମିତିରେ ବହୁତ ସମୟ ପରେ ରଣବିର୍ କପୂର୍ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଛଳନା କରିଥିବା କଥାକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ।

ନିଜେ ରଣବିର୍ କପୂର୍ ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ସମୟରେ ଏହାର ଖୁଲାସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କୁ ଚିଟ୍ କରିଥିଲି, କାରଣ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଅପରିପକ୍ୱ ଥିଲି ଓ ମୋତେ ଏହିସବୁ କଥାର ଗଭୀରତା ବିଷୟରେ ଜଣାନଥିଲା ।

ରଣବିର୍ କପୂର୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଡ଼ ହେବାପରେ ମୁଁ ସବୁକିଛି ବୁଝି ପାରିଲି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦିଅନ୍ତି କିମ୍ବା କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥାଆନ୍ତି ତେବେ ଏହି କଥାର ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉପରେ କେଉଁ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଥାଏ ।

ସ୍ମରଣ କରିଦେଉଛୁ ଯେ ରଣବିର୍ କପୂର୍ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ରଣବିର୍ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହିତ ଅଫେୟାର୍ ଚଳାଇଥିଲେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅଜବ୍ ପ୍ରେମ୍ କି ଗଜବ୍ କହାନୀ’ ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ରଣବିର୍ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ନିକଟତା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଦୀପିକା ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ନେଇଥିଲେ ।

ସେପଟେ ରଣବିରଙ୍କ ସହିତ ‘ବ୍ରେକ୍-ଅପ୍’ ପରେ ଦୀପିକା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଡ଼ିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହିତ ‘ବ୍ରେକ୍-ଅପ୍’ ପରେ ରଣବିର୍ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସି ଯାଇଥିଲେ । ନିଜ ଡିପ୍ରେସନରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଦୀପିକା ପୁଣିଥରେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କଲେ ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ଓ ରଣବିର୍ ସିଂହ ଛଅ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ନଭେମ୍ବର, ୨୦୧୮ରେ ବିବାହ କରିନେଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ୍ ହୁଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *