‘ଛୋଟ ଫ୍ରକ୍’ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ! ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫୋଟ…

‘ଛୋଟ ଫ୍ରକ୍’ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ! ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫୋଟ…

ବଲିଉଡ଼ର ଦେସୀ ଗାର୍ଲଙ୍କ ନାମରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ପ୍ରାୟ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କୁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିବା ବହୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜଣା । ଏହି କାରଣ ଅଟେ ଯେ ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ନା କିଛି ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଏଥର ସେ ନିଜର ଏକ କ୍ୟୁଟ୍ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପୁଣିଥରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲଙ୍କର କେଉଁ ଫୋଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି ।

newstrend

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ହୋଇଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ବଲିଉଡ଼ ବ୍ୟତୀତ ହଲିଉଡ଼ ଦୁନିଆରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ଥାନ ବନାଇଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ଆମେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ବିଷୟରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ବିଷୟରେ କହିବୁ , ଯାହା ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଫୋଟକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏକ ନୂଆଁ ଢ଼ଙ୍ଗ ନଜର ଆସିବ ।

newstrend

ଡେନିମ୍ ଫ୍ରକରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା :-

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଇନସ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଛୋଟ ଡେନିମ୍ ଫ୍ରକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନା କେବଳ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି ଆହୁରି କ୍ୟୁଟ୍ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ , ଏହି ଫୋଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଫ୍ୟାନ୍ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଦିୱାନା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ମାନେ ଖୁବ୍ ଲାଇକ୍, କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

newstrend

କଥା ଯଦି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ବିଷୟରେ ତେବେ ସେ ଡେନିମର ଶୋର୍ଟ ଲେନ୍ଥ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି । ସ୍କବେର ଆକୃତି ନେକଲେସ ଏବଂ ଲୁଜ୍ ଫିଟ୍ ସ୍ଲିଶ ଆଉଟଫିଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଫୋଟକୁ ଦେଖିବା ପରେ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ନିଜକୁ ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଫ୍ୟାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଯୋଡ଼ି :-

newstrend

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ହୁଏତ ଭାରତର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଭାଙ୍ଗି ବିଦେଶୀ ପୁଅକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫୋଲଇଂ ଆଦୌ କମ୍ ହୋଇନାହିଁ । ଏହାର ବିପରୀତରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ନିକ୍ ଜୋନାସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥାଏ । ଏହି କାରଣ ଅଟେ ଯେ ଏବେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଥିବା ଭଲପାଇବାକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ କେବେ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ସେମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଏହା ଦେଖାଇଥାନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ନିଜର ପ୍ରୋପୋଜିଙ୍ଗ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ନିକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ହୃଦୟର ଅନୁଭବକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହାହିଁ କାରଣ ଅଟେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *