କଲେଜ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ! ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ୍ ହେଲା ଫୋଟ…

କଲେଜ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ! ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ୍ ହେଲା ଫୋଟ…

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଶ୍ରେଣୀରେ ନାମିତ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଦ୍ୱାରା ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି । କହିରଖିବୁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ଗୁଡାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ପୁଣିଥରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏକ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଏକ ଫୋଟ ଯାହା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ତାହା ଫିଲ୍ମ ଫେୟାରର୍ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ ହେବାପରେ ଏହି ଫୋଟ ବହୁତ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛି । ଏହି ଛବିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ‘କଳା ସ୍ଵିମିଙ୍ଗ ସୁଟ୍’ରେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଏହି ଛବି ଦେଖି ଆପଣ ହୁଏତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ନପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଢଙ୍ଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଫୋଟ ଶେୟାର୍ କରି ଫିଲ୍ମଫେୟାର୍ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଜାଣିପାରିବେ କି କିଏ ଏହି ବଲିଉଡ ଦିବା ? ପ୍ରସଂଶକମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି ।

କହିରଖିବୁ ଯେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଧଳା ବିକିନି ଏବଂ ଏକ ଟ୍ରାଉଜର୍ ସହିତ କପାଳରେ ଏକ ବିନ୍ଦି ଲାଗେଇଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛି । ଏହି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଫୋଟ ଶେୟାର୍ କରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଶର୍ମିଲି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅବ୍ବାସ୍ ମସ୍ତାନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଥ୍ରୀଲର୍ ଫିଲ୍ମ “ହମରାଜ୍” ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ହୋଇପାରିନଥିଲେ । ଏହାପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାମିଲ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଥାମିଜାହାନ୍” ସହିତ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ । ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ୨୦୦୩ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଦ ହିରୋ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ଅଫ୍ ଏ ସ୍ପାଏ”ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠି ଭଲ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ୨୦୧୫ ମସିହାରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆମେରିକୀୟ ସିନେମାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିବା ତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ହଲିଉଡର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ତଥା ଅଭିନେତା ନିକ୍ ଜୋନାସଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୮ରେ ଯୋଧପୁରର ଉମାଇଡ୍ ଭବନରେ ଏନଗେଞ୍ଜେମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ ଓ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୁ ଓ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍ ନୀତିରେ ହୋଇଥିଲା ।

କହିରଖିବୁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି । ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ସାନ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପ୍ରାୟତ ଉଭୟଙ୍କ ବୟସକୁ ନେଇ ପରିହାସ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଦମ୍ପତି ଏଥିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ନହୋଇ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଖୁସିରେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *