ଭାରତ ପାଇଁ PRIYANKA CHOPRA ଏବଂ NICK JONAS ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସଂଗ୍ରହ କରିଲେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ! କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଦେଲେ ସାବସି…

ଭାରତ ପାଇଁ PRIYANKA CHOPRA ଏବଂ NICK JONAS ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସଂଗ୍ରହ କରିଲେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ! କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଦେଲେ ସାବସି…

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ କୋଭିଡ୍-୧୯ ରିଲିଫ୍ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୩ କୋଟି ଦେଇଛନ୍ତି- ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବିବାହ ପରେ ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଭାରତ ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ବାସ କରୁଛି । ଭାରତରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷରେ ସେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ କିପରି ବା ନିଜ ଦେଶକୁ ମହାମାରୀ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବାର ଦେଖି ପାରିବେ ? ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସହାୟତା ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି ।

ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ଯୋଗୁଁ ସାରା ଦେଶରେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ, ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଜଗତର ଅନେକ କଳାକାର ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି । ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଭାରତ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ଏକାଠି ସେମାନଙ୍କ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଦ୍ୱାରା ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, କିଛିଦିନ ପୂର୍ବେରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଭାରତକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ୱର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ, ଏହାପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ମାତ୍ର ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହକାରୀଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାୟ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

newstrend

ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି, ‘ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାରତ ପାଇଁ ଏକାଠି ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ । କୋଭିଡ୍-୧୯ ଯୁଦ୍ଧରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଭାରତ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ । ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦାନ କରନ୍ତୁ । “ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ଏହି ସୂଚନା ପରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନୁହେଁ, ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ କାହାଣୀରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଉଭୟଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ‘ମହାନ୍ ପଦକ୍ଷେପ’ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକଙ୍କ ସହ ମିଶି କୋଭିଡ୍-୧୯ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଆଜି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୋନୁ ସୁଦ୍, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର୍ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ମଧ୍ୟ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *