କର୍କଟ ସହ ଲଢ଼ୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କଲେ ପ୍ରଭାସ୍ ! ଶୁଟିଂ ଛାଡି ପହଞ୍ଚିଲେ ହସ୍ପିଟାଲ୍…

କର୍କଟ ସହ ଲଢ଼ୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କଲେ ପ୍ରଭାସ୍ ! ଶୁଟିଂ ଛାଡି ପହଞ୍ଚିଲେ ହସ୍ପିଟାଲ୍…

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ପ୍ରଭାସ୍ ବାହୁବଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରଠାରୁ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରଭାସଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ହେଉ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ବିଶାଳ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ କାହା ଠାରୁ ଲୁଚି ରହିନାହିଁ । ଏଭଳି ଏକ କଥା ପୁଣିଥରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଅଛି । ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପ୍ରଭାସ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁଟିଂ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ନିଜର ଏହି କାମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାସ୍ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଏହି ପ୍ରଶଂସକ ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ପିଲା ଥିଲେ, ଯିଏକି କର୍କଟ ରୋଗର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଇଚ୍ଛାରେ କହିଥିଲେ କି ସେ ପ୍ରଭାସକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ନିକଟକୁ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଶୁଟିଂକୁ ମଝିରେ ଛାଡି ନିଜର ଏହି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ହସ୍ପିଟାଲରେ ପ୍ରଭାସ୍ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ଏକ ଘଣ୍ଟା ବିତାଇଥିଲେ, ଯାହା କିଛିଦିନ ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଭାସ୍ ସେହି ପିଲାର ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ଖୁସି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ପିଲା ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରଭାସଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଥିଲେ ।

ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସ୍ କେବଳ ବଡ଼ ପରଦାରେ ନିଜର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣା ଯାଇନଥାନ୍ତି ବରଂ ସେ ମଣିଷ ହିସାବରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବିନମ୍ର ମଣିଷ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରମାଣିତ କରିଦେଇଛନ୍ତି କି ସେ କେତେବଡ଼ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ ମାଟି ସହ ଜଡିତ ହୋଇଥିବା ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଦୁନିଆଁରେ ପ୍ରଭାସ୍ ପ୍ରଥମ ପେନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କଳାକାର ଭାବରେ ଜଣା ଯାଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନିକଟରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ପ୍ରକଳ୍ପର ଧାଡି ଲାଗିଅଛି । ଯାହା ମଧ୍ୟରେ ରାଧେଶ୍ୟାମ୍, ଆଦିପୁରୁଷ, ସଲାର୍, ‘ନାଗ ଅଶ୍ୱିନ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *