“ସଡ଼କ-୨” ଟ୍ରେଲର ଫ୍ଲପ୍ ହେବା ଯୋଗୁଁ ରାଗିଗଲେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ! ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଜାହିର କଲେ ନିଜ କ୍ରୋଧ !

‘ସଡ଼କ ୨’ ଟ୍ରେଲର (Trailer)ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ତରଫରୁ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ମିଳିବାରୁ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ନିଜର ଆକ୍ରୋଶ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ବୁଧବାର ଦିନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସଡ଼କ-୨’ର ଟ୍ରେଲର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନମ୍ବର ୧ ଟ୍ରେଡ଼ କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟ୍ରେଲରକୁ ଦର୍ଶକ ନାପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ୟୁଟ୍ୟୁବ (YouTube)ରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଟ୍ରେଲର (Trailer)କୁ ୫.୪ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଡିସ୍-ଲାଇକ ମିଳିଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଜାହିର କଲେ କ୍ରୋଧ ଓ ଆକ୍ରୋଶ :

Google

ଟ୍ରେଲର (Trailer)କୁ ୫.୪ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଡିସ୍-ଲାଇକ ମିଳିବା ଯୋଗୁଁ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଆଜି ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଘୃଣା, କଳହ, ଅପମାନ, ମିଥ୍ୟା, ଅସମ୍ମାନ, ବହିଷ୍କାର” ସବୁଠାରୁ ଉପରେ ? କାହିଁକି ନୁହେଁ ? ଏକ ହଟ୍ ବୋଟ୍ ସର୍ବାଧିକ ହୋଷ୍ଟ ହେବା ପାଇଁ କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ।” ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼େ ଯେ “ସଡ଼କ-୨”ର ଟ୍ରେଲରକୁ ବହିଷ୍କାର ଓ ନାପସନ୍ଦ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପୂଜା କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି କାରଣରୁ ମିଳିଲା ଏତେ ଡିସ୍-ଲାଇକ :

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏକି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲରକୁ ଡିସ୍-ଲାଇକ କରାଗଲା । ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଉପରେ ପରିବାରବାଦର ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଛି ଓ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ନେପୋଟିଜମ କାରଣରୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମିଳିଛି । ଯାହାଥି କାରଣରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯେପରି ଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ତରଫରୁ ଏହି ବୟାନ ଆସିଥିଲା । ଏହା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଡିସ୍-ଲାଇକ କରି ନିଜର କ୍ରୋଧ ଜାହିର କରୁଛନ୍ତି ।

କଣ କହିଥିଲେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ :

Google

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କହିଥିଲେ ଯେ “ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଏହା ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ଆଉ ଏକ ପରବିନ ବବି ଅଟେ । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସେପରି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେପରି ସେ ପରବିନଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂର ହେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

Google

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ରେକର୍ଡ କରିଛି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଥରେ କିମ୍ବା ଦୁଇଥର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ ଏହା କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ, “ସଡ଼କ-୨” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥିଲେ । ଯଦିଓ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କେବେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଫର୍ ଦେଇନଥିଲେ ।

‘ସଡ଼କ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସିକ୍ୱଲ :

Google

‘ସଡ଼କ-୨’ ହେଉଛି ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଆସିଥିବା ସଡ଼କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସିକ୍ୱଲ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଓ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ କି ‘ସଡ଼କ-୨’ରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଓ ଆଦିତ୍ୟ ରାଏ କପୂର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଓ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରଯୋଜନା ଓ ନିର୍ଦେଶନା କରିଛନ୍ତି । କରୋନା କାରଣରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଓଟିଟି ପ୍ଲେଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ କରାଯାଉଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*