ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା: ରିୟାଙ୍କୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍ କରିଛି ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା !

ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା: ରିୟାଙ୍କୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍ କରିଛି ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା !

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି । ଯେବେଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି, ତେବେଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ ହେଉଛି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ଦୁଇଟି ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଇନସାଇଡ଼ର ଓ ଆଉଟ ସାଇଡ଼ରକୁ ନେଇ କୋଳାହଳ ଚାଲୁଛି ।

newstrend

ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନେପୋଟିଜମ୍ ମାମଲା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଆସୁଛି । ନିକଟରେ ରିୟା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ୍ ଶାହଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚର ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ରିୟାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ପରେ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଖାପାଖି ୩୫ ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି । ଗତ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପଡ଼ା ନିଜ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଇବା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ୍ ଯାଞ୍ଚରେ ରିୟାକୁ ନେଇ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରିୟା ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆରୋପ ଲଗାଯାଇଛି ।

ରିୟା ଖର୍ଚ୍ଚ କଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଟଙ୍କା

newstrend

ବାସ୍ତବରେ, ଗତ ବର୍ଷ ରିୟା ୟୁରୋପ ଯାଇଥିଲେ । ଏଠାରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟ୍ ହେଉଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ରିୟା କେବଳ ଟିକେଟ୍ ନିଜ ପଇସାରେ ନେଇଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ସବୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସୁଶାନ୍ତ ଉଠାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଗତ ୧୧ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଯଦିଓ, କେତେ ଟଙ୍କା ସେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ଏହାର ସୂଚନା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ରିୟା ଅମିତ୍ ଶାହଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କଲେ ସେତେବେଳେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ଏହାକୁ ମିଛ ଓ ଛଳନା ବୋଲି କହିଲେ ।

ଅମିତ ଶାହଙ୍କୁ କଲେ ଅନୁରୋଧ

newstrend

ରିୟା ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ନିଜକୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମିକା କହି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆଦରଣୀୟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଅମିତ୍ ଶାହ, ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅଟେ । ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରି ଏକ ମାସ ବିତିଗଲାଣି । ମୋର ସରକାର ଉପରେ ଦୃଢ଼ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଠାରେ ହାତ ଯୋଡ଼ି ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଆପଣ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚର ଦାବିକୁ ମାନିଯାଆନ୍ତୁ । ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ କେଉଁ ଚାପରେ ଆସି ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ ।”

୯ ଘଣ୍ଟା ଚାଲିଥିଲା ପଚରାଉଚରା

newstrend

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରିୟା ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟର କମେଣ୍ଟ ବିଭାଗ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବାରମ୍ବାର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟ୍ରୋଲ୍ ହୋଇ ସେ ଏପରି କରିଥିଲେ । ସେ ଏହାକୁ କେବଳ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ରିୟା ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟାର ଧମକ୍ ଆସୁଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ରିୟାଙ୍କୁ ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା ।

newstrend

ଗତ ୧୪ ଜୁନରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଶବକୁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଚାକର ଦେଖିଥିଲା ଏବଂ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶବ ନିକଟରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ କୌଣସି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଚିଠି ମିଳିନଥିଲା, ଏହା ପରେ ୧୫ ଜୁନ୍ ମୁମ୍ବାଇରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୪:୦୦ଟାରେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *