ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କ ବିବାହରେ ଜମିକରି ମନୋରଞ୍ଜନ କଲେ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର୍ ! ଦେଖନ୍ତୁ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ…

ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କ ବିବାହରେ ଜମିକରି ମନୋରଞ୍ଜନ କଲେ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର୍ ! ଦେଖନ୍ତୁ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ…

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତଥା ନିଜ ସମୟର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ବଡ଼ ଉତ୍ସବରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ବିବାହ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସମୟର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶାଜା ମୋରାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ଉଭୟଙ୍କର କୋର୍ଟ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍ ଏବଂ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶାଜାଙ୍କ ବିବାହ ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହ ବୋନି କପୁର୍, ଅନିଲ୍ କପୁର୍, ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍, ଜୁହି ଚାୱଲା ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିବାହର ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା ।

ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ସହିତ ହୋଇଥିବା ବିବାହରେ ଶାଜା ହାଲୁକା ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କୁ ସରଳ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର କରୁଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଅତି କମ୍ ଅଳଙ୍କାରରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏହି ସମୟରେ ଏକ କ୍ରିମ୍ ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା-ପାଇଜାମାରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍ ରୀତିନୀତି ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କନ୍ୟା ଶାଜା ଏହି ସମୟରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଧଳା ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ନୀଳ ଆଉଟଫିଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା ।

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସାତଫେରାର ଭିଡ଼ିଓ

ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତିର ହୋଇଥିବା ବିବାହ ସମୟର ଏକ ଭିଡିଓ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହା ଫେରା ସମୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ । ଅଗ୍ନିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ସାତ ଫେରା ନେଉଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ଶାଜାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କ ମା ପଦ୍ମିନୀ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଶିବାଙ୍ଗୀ ଏବଂ ତେଜସ୍ୱିନୀ କୋଲହାପୁରଙ୍କ ସହ ନାଚୁଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ବର ହୋଇଥିବା ପ୍ରିୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଉସୀଙ୍କ ସହ ଢୋଲବାଜାରେ ଜୋରରେ ନାଚୁଛନ୍ତି ।

ଯେପରି ଏକ ଫୋଟରେ ଦେଖାଯାଏ, ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶାଜା ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦୁଇଜଣ ଦିଗଜ୍ ଅଭିନେତା ଅନିଲ୍ କପୁର୍ ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଫୋଟରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶାଜାଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କ ପିତାମାତା ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର୍ ଏବଂ ପ୍ରଦୀପ୍ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ହଳଦୀ ସମାରୋହର ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା

ଏହାପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶାଜାଙ୍କ ହଳଦୀ ସମାରୋହର ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ହଳଦୀ ସମାରୋହରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ହଳଦିଆ ଶେରୱାନିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କ ନବ କନ୍ୟା ​​ଶାଜା ମୋରାନୀ ନୀଳ ଏବଂ ହଳଦିଆ ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଦୁପାଟ୍ଟା ନେଇଥିଲେ ।

ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପରକୁ ୧୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶାଜା ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟ ନିଜ ପ୍ରେମ ଭରା ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂତନ ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଫେବୃଆରୀ ୨୧, ୨୦୨୧ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି କୋର୍ଟ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଦୁହେଁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ପରସ୍ପରର ହୋଇଗଲେ ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର୍ ପଗଡିରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର୍ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିବାହକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ । ଶ୍ରଦ୍ଧା ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର୍ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ୩୪ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ସମୟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ କୁହାଯାଉଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ରୋହନ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିବାହରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଗଡି ପିନ୍ଧିଥିବାର ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଛତା ସହିତ ଗୀତ ଏବଂ ଢୋଲବାଜାରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *