ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ NCBର ନଜର ? ସାମିଲ ହୋଇଛି ରଣବିର-ଶାହୀଦ୍ ଓ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ନାମ !

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ନାରକୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରସଙ୍ଗର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗତ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ଗିରଫରେ ରଖାଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାମିନ୍ ମିଳିନାହିଁ ।

ରିୟାଙ୍କ ପରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ଼ର ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ଆସୁଛି । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ହ୍ରିତିକ୍ ସପ୍ତାହ ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରଯାଇପାରେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରଣବିର ସିଂହ, ଶାହୀଦ୍ କପୂର ଓ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଳଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରୁଛନ୍ତି ।

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ନେକ୍ସସ୍ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ସମନ ପଠାଇପାରିବେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୧୭ ରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବ୍ରେକ୍ ନେଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର କୋକିଲାବେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏନସିବି ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ମେଡ଼ିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ହ୍ରିତିକ୍ ଓ ରଣବିରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଯେଉଁ ନାମ ଗୁଡ଼ିକ ଇଣ୍ଟରେଗେସନ ସୂଚୀରେ ଶାହୀଦ କପୂର ଓ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଳଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି । ଶାହୀଦ୍ କପୂର ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସର ସେବନ କରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ଏନସିବି ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଚରାଉଚରା କରୁଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିଲା ଯେ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉନାହିଁ ।

ବଲିଉଡ଼ରେ କିଛି ଅଭିନେତା ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି ଏଥିରେ କୌଣସି ଗୋପନୀୟତା ନାହିଁ । ବଲିଉଡ଼ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଉପରେ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ ରଖାଯାଏ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଗତ କିଛି ସମୟ ଧରି ବଲିଉଡ଼ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ରାକେଟରେ ନିଜ ଯାଞ୍ଚକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ଏନସିବି ଟାଉନର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ୍, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂର ଓ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହକୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ । ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଫୋନକୁ ଜବତ କରିନିଆଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋବାଇଲକୁ ଖୋଜି ଆହୁରି ସୂଚନା ବାହାର କରିବା ଚେଷ୍ଟା ହେବ । ଦୀପିକା ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ୩ ଥର କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ । ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚେଟକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେପକ୍ଷରେ ସାରା ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ନନେବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଲିଭ୍ ଇନରେ ରହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେବେମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସାରା ଏହା ମଧ୍ୟ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଭେନିଟି ଭେନରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ ।

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସହ ଜଡ଼ିତ ପ୍ରମାଣ ଏକାଠି କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏନସିବିର ଏକ ବଡ଼ ଏକ୍ସନ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*