ଘରେ ବସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ :- ଆପଣ ଗୋଟିଏ ମାସରେ ୧୦ହଜାର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି…

ଘରେ ବସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ :- ଆପଣ ଗୋଟିଏ ମାସରେ ୧୦ହଜାର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି…

ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ ଏବଂ ଛୋଟ ସଞ୍ଚୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ଅଟେ । ବିଶେଷକରି ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ପରିବାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ବହୁତ କମ୍ ବିକଳ୍ପ ଥାଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ମାଧ୍ୟମ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ବସି ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଯଦି ଆମେ ଇ-ମେଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଦୁନିଆରେ ଏହାର ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି ।

ଆମେମନେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଇମେଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛେ । କିନ୍ତୁ, ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ଆପଣ ଇ-ମେଲ୍ ପଢ଼ି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଅନେକ ୱେବସାଇଟ ଅଛି, ଯାହା ଇ-ମେଲ୍ ଏବଂ ସର୍ଭେ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେଇଥାଏ, ଦୈନିକ କାମ କରିବାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନାହିଁ । ଅର୍ଥାତ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଇଚ୍ଛା ହେବ କାମ କରିବାକୁ କରିବା ଏବଂ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ । ଆମେ ଏହିପରି କିଛି ୱେବସାଇଟ୍ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରିଛୁ । ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି, ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ,ଏହି ୱେବସାଇଟରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ।

୧. ମନିମେଲ୍.କମ୍ (www.Moneymail.in)

ଏହି ୱେବସାଇଟ ରେ, ଆପଣ ଦିନକୁ ୧୫ ମିନିଟ ଇ-ମେଲ୍ ପଢ଼ି ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ଏକ ମାସରେ ୧୦, ୦୦୦ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଏକ ଇମେଲ୍ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ୨୦ ପଇସାରୁ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଆଯାଏ । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଇନବକ୍ସରେ ମେଲ ପଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମ ସାଙ୍ଗର ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ତୁମକୁ ୧୦୦ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଆଯାଏ ।

୨. ପୈସା ଲାଇଭ.କମ୍ (www.Paisalive.com)

ଯଦି ଆପଣ ପଇସା ବିନିଯୋଗ ନକରି ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ୱେବସାଇଟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ । ମନି ଲାଇଭରେ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ମାତ୍ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୯୯ ଟଙ୍କା ମିଳିବ । ତୁମର ୧୦ ଟି ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ତାଙ୍କର ଖାତା ଖୋଲିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମର ଖାତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ୧୦ ଟଙ୍କା ପାଇବ । ପ୍ରଥମ ୧୦ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ପରେ , ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପରେ ୨ ଟଙ୍କା ପାଇବେ । ଇନବକ୍ସରେ ମେଲ୍ ପଢ଼ିବାବେଳେ , ଆପଣ ୨୫ ପଇସା ରୁ ୫ ଟଙ୍କା ପାଇବେ । ୱେବସାଇଟ ୧୫ ଦିନରେ ଥରେ ଚେକ ଦ୍ୱାରା ପେମେଣ୍ଟ କରେ ।

୩. ମାଟ୍ରିକ୍ସିମେଲ୍. କମ୍ (www.matrixmails.com)

ଇ-ମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ଏକ ଉତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ । ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ୨୦୦୨ ଠାରୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛି । ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ଇମେଲ୍ ପଢ଼ି ଅଫର୍ ମାଧ୍ୟମରେ, ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଆପଣ ୨୫ ରୁ ୫୦ ଡଲାର୍ ଅର୍ଥାତ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି ୩୦୦୦ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ।

୪. କ୍ୟାସଫରଅଫର୍. କମ୍ (www.Cash4offers.com)

ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ୱେବସାଇଟର ଏକ ଗୋଲଡ଼ ସଦସ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟାରୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦରମା ଦିଆଯାଏ । ଇମେଲ୍ ପଢ଼ି ସର୍ବେକ୍ଷଣ ମାଧ୍ୟମରେ, ନଗଦ ଅଫର୍ ମାଧ୍ୟମରେ, ଅନଲାଇନ ଗେମ୍ ଖେଳିବା ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରି ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ୱେବସାଇଟରେ ସାଇନ୍ ଇନ୍ କରିବା ମାତ୍ରେ ତୁମେ ପ୍ରାୟ ୫ଡଲାର୍ ଅର୍ଥାତ ୩୫୦ ରୁ ୪୦୦ଟଙ୍କା ପାଇବ ।

୫. ସେଣ୍ଡରଏଅର୍ନିଂ. କମ୍ (www.Sendearnings.com)

ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଇମେଲ୍, ସର୍ଭେ, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ସପିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଜିକରଣ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏଠାରେ, ଏକ ଇମେଲ୍ ପଢିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ୧ ଡଲାର୍ ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାୟ ୭୦ ଟଙ୍କା (ଡଲାର୍ ତୁଳନାରେ ମୂଲ୍ୟର ମୂଲ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ) ଦିଆଯିବା । ଯଦି ଆପଣ ୬ ମାସରେ ଥରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟଟି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯିବ । ଦେୟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବା ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅତି କମରେ ୩୦ ଡଲାର୍ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାୟ ୨୧୦୦ ଟଙ୍କା । ତେବେ , ଏହି ୱେବସାଇଟ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚାଲିଆସୁଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *