ବଲିଉଡ ଜଗତରେ କରୋନା ଭୁତାଣୁର କଳା ବାଦଲ ! ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ପରିବାର କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ।

ବଲିଉଡ ଜଗତରେ କରୋନା ଭୁତାଣୁର କଳା ବାଦଲ ! ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ପରିବାର କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ।

ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ବିଶ୍ଵର ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ମହାମାରୀର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବିସ୍ତାର କରୁଛି । ତେବେ କିଛି ସହରରୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଖବର ଆସୁଛି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସତର୍କ ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯାହା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଝଟକା ଦେଇଛି । ବାସ୍ତବରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଥିବା ସୂଚନା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ କରୋନାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

କରୋନା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା :

Google

ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେର ରବିବାର ସକାଳେ ଟ୍ୱିଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ମା, ଭାଇଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନୁପମ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଦିନ ହେବ ମା ଦୁଲାରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଭୋକ ହିଁ ହେଉନଥିଲା ଏବଂ ଦିନସାରା ଶୋଇ ରହୁଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଡାକ୍ତର ଏକ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ଥିଲା । ତା’ପରେ ସିଟି ସ୍କାନ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମା ସାମାନ୍ୟ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ଥିବାର ପୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଆସିଲା କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ​​:

ମା’ରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ରାଜୁ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଭୋଇଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ଅନୁପମ ଖେର ନକାରାତ୍ମକ ଆସିଛି । ତାଙ୍କ ଭାଇ ରାଜୁଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା, ପୁଅ ନକାରାତ୍ମକ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅର କରୋନା ପୋଜିଟିଭ୍ ଥିବାର ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ କୋକିଲାବେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବିଏମସିକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ବିଏମସିର ଲୋକମାନେ ଆସି ପୂରା ଘରକୁ ପରିମଳ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନୁପମ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ବି.ଦ୍ର : କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ନିଜେ ନିଜର ଦାୟିତ୍ଵ ନିଅନ୍ତୁ । ଅଯଥାରେ ବାହାରକୁ ବାହାରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମାସ୍କର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ହାତକୁ ଭଲଭାବରେ ସାବୁନରେ ସାଫା କରନ୍ତୁ । ନିଜ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିଲେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *