ଏକ୍ସ GFଙ୍କ ସହିତ ଚାଟ୍ କରିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡ଼ିଲେ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ! ଜାଣନ୍ତୁ ତା’ପରେ କଣ କରିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ?

ଆଜି ଆମେ ବଲିଉଡ଼ର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ନାମରେ ଜଣା ଯାଉଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ପ୍ରକୃତରେ ଏଥର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନାସଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିବାର କାରଣ କିଛି ଅଲଗା ଅଟେ । ପ୍ରକୃତରେ ଘଟଣା ଏହା ଯେ ନିକ୍ ତାଙ୍କର ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ଚାଟ୍ କରୁଥିବାର ଧରା ପଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ନିକଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ହଲିଉଡ଼ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଇଲୀ ସାଇରସ ନିକଙ୍କୁ ଇନସ୍ଟାରେ ଏକ ଫୋଟ ପଠାଇ ଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ନିକ୍ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କର ଏହି ଚାଟ୍ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଯାହା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ । ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ଅନେକ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ନିକ୍ ଏବଂ ମାଇଲୀ ସାଇରସ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ ।

google

ମାଇଲୀ ସାଇରସ ନିଜର ଇନସ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫୋଟରେ ମାଇଲୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମାଇଲୀ ଏହି ଫୋଟରେ ଯେଉଁ ଟୀଶାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଜୋନାସଙ୍କ ଫୋଟ ରହିଥିଲା । ମାଇଲୀଙ୍କ ଫୋଟୋରେ ନିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏହାର ସ୍କ୍ରିନଶୋଟ ବନାଇ ନିଜ ଇନସ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୁଣିଥରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ନିକ୍ ଏହି ଫୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ‘ ଏହି ଫୋଟ ଖୁବ୍ ହୋଟ୍ ଅଟେ… ‘ ମାଇଲୀ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିରେ କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ‘ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଏକ୍ସକୁ ଜଣାଅଛି ଯେ ଏହି ପୁରୁଣା ଫୋଟ ହୋଟ୍ ଅଟେ ‘ ।

google

ପୁଣି ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଯେତେବେଳେ ମାଇଲୀ ଏବଂ ନିକଙ୍କର ଏହି ହୋଟ୍ ଚାଟକୁ ଦେଖିଲେ ସେ ଏହି ଫୋଟକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ‘ ହାହାହା …. ସ୍ଵାମୀ ଠିକ୍ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟ ପ୍ରକୃତରେ ହୋଟ୍ । ‘ ତାଙ୍କର ଏହି କମେଣ୍ଟ ଶୁଣି ଆପଣ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ଯେ ସେ ଜଣେ ଖୋଲା ହୃଦୟର ଏବଂ ଆଜିକା ଯୁଗର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଆଦୋୖ ରାଗି ନାହାନ୍ତି । ପୁଣି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ମାଇଲୀ ଦୁଇଜଣ ଖୁବ୍ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*