ରିଷି କପୂରଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିତୁ ସିଂହ କରିବେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ! ବରୁଣ ଧବନଙ୍କ ମାଁ ଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ନଜର ।

ରିଷି କପୂରଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିତୁ ସିଂହ କରିବେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ! ବରୁଣ ଧବନଙ୍କ ମାଁ ଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ନଜର ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ବଲିଉଡ଼ର ଜଣାଶୁଣା ଦିବ୍ୟଗତ ଅଭିନେତା ରିଷି କପୂରଙ୍କ ନିଧନ ପରଠାରୁ କପୂର ପରିବାର ବିଶେଷ କରି ନିତୁ ସିଂହ ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଅଛନ୍ତି । ଏହିପରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ନିତୁ ସିଂହ ପୁଣିଥରେ ଫିଲ୍ମ ସେଟକୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଆସିଥିବା ଏକ ନୂତନ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ନିତୁ ସିଂହ ପୁଣିଥରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ସେ ବରୁଣ ଧବନ, କିୟାରା ଆଡ଼ଭାନୀ ଓ ଅନିଲ କପୂରଙ୍କ ଆଗାମୀ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି ।

google

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ନିତୁ ସିଂହ ଓ ଅନିଲ କପୂର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବରୁଣ ଧବନଙ୍କ ମାତାପିତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦେଶନ ରାଜ୍ ମେହତା କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ’ ଭଳି ଭଲ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜ୍ ମେହତାଙ୍କ ଏକ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ରାଜ୍ ଓ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ରିଷଭ ଶର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି ।

google

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର ହୋଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ସୁଟିଂ ଅକ୍ଟୋବର ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ । ଏପରି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଯେ ଏହା ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ’ର ସିକ୍ୟୁଲ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ଗୁଜବ ଅଟେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ସତେଜ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।’

google

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନିତୁ ସିଂହ ବଡ଼ ପରଦାରେ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ‘ବେଶରମ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱାମୀ ରିଷି କପୂର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୁହେଁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଯେବେକି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ରଣବିର ସିଂହ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବରୁଣ ଧବନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହିତ ‘କୁଲି ନମ୍ବର -୧’ ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବରୁନ୍ ଶ୍ରୀରାମ ରାଘବନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଇକ୍କୀସ୍’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ୧୯୭୧ର ଯୁଦ୍ଧର ହିରୋ ଅରୁଣ କ୍ଷେତ୍ରପାଳଙ୍କ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *