ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ୧୪ ବର୍ଷର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇଯାଇଛନ୍ତି ବିବାହିତ ମହିଳା !

ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ୧୪ ବର୍ଷର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇଯାଇଛନ୍ତି ବିବାହିତ ମହିଳା !

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ତିନିଜଣ ପିଲାଙ୍କ ମା’ ୧୪ ବର୍ଷର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ପୋଲିସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି, ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି ।

ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ଚାଲିଥିଲା

ଗୋରଖପୁରର କୈମ୍ପିଆରଗଞ୍ଜ ଗାଁ’ର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗାଁ’ର ଜଣେ ନାବାଳକ ସହିତ ପଳାଇଯାଇଛନ୍ତି । ପୀଡିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ କିଛି ମାସ ହେବ ସେ ଗାଁ’ର ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏହି ମନୋଭାବ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଝଗଡ଼ା ମଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଶିବରାତ୍ରୀ ଦିନ ଗାଁ’ରେ ଏକ ମେଳା ହୋଇଥିଲା । ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଫେରି ନଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ଚାରିଆଡ଼େ ଖୋଜିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମିଳିଲେ ନାହିଁ । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳା ଜଣକ ତିନି ସନ୍ତାନର ମା’ ।

ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଅଟନ୍ତି ନାବାଳକ

ପଳାତକ ଛାତ୍ର ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ନ୍ତି । ସେ ଗତ କିଛି ମାସ ହେବ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଏଥିସହିତ କିଶୋରଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ସେମାନଙ୍କ ପୁଅକୁ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ପୁଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କୈମ୍ପିଆରଗଞ୍ଜ ଏଏସଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *