ବିବାହିତ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହୃଦୟ କିନ୍ତୁ ଅଧା ରହିଯାଇଥିଲା ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ !

ବିବାହିତ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହୃଦୟ କିନ୍ତୁ ଅଧା ରହିଯାଇଥିଲା ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ !

ପୂଜା ରାଜପୁତ- ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଆଜି ୫୯ ​​ବର୍ଷ ପୁରିଛି । ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାର କାରଣରୁ ସିଲଭରସ୍କ୍ରିନ୍ ଉପରେ ନଜର ଆସୁଥିଲେ । ୯୦ ଦଶକରେ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାର ଥିଲେ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସୁନୀଲ ସେଠିଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର କୁହାଯାଉଥିଲା।କୁହାଯାଏ ଯେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଟନେସ ଦେଖି ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଝିଅ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଚମତ୍କାର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ମ୍ୟାଚୋ ମ୍ୟାନ୍ ଫିଜିକ୍ସ ତାଙ୍କୁ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ କରୁଥିଲା । ଏପରିକି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସୁନୀଲଙ୍କ ଆକର୍ଷଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିନଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ ଥିଲେ ।

google

କୁହାଯାଏ ଯେ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ସୁନୀଲଙ୍କ ପ୍ରେମ ତାଙ୍କୁ ଯାଦୁ ପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା । ସୋନାଲି ନିଜ ହୃଦୟର ଗଭୀରତାରୁ ସୁନୀଲଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସୁନୀଲ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଟପ୍ ଷ୍ଟାର ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍ ହୋଇଚାଲିଥିଲା । ଏଥିସହିତ ସୋନାଲି ବେଣ୍ଡ୍ରେଙ୍କ ସହ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଯୋଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଏହି ଯୋଡି ‘ଭାଇ’, ‘ରାକ୍ଷକ’, ‘ଟକ୍କର’, ‘ସବୁତ’, ‘ଗଦ୍ଦାର’, ‘ହମ୍ସେ ବଢକର କୋନ୍’ ଏବଂ ‘କହର୍’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ସୋନାଲି ଏବଂ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାର ଖବର ହେଡଲାଇନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା । ଏହି ଖବରରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାକୁ ପ୍ରେମ କୁହାଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

google

ତେବେ ସୋନାଲି ଏବଂ ସୁନୀଲ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଖବରକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରୁଥିଲେ। ସୋନାଲି ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ରାଗିଯାଉଥିଲେ । ସୋନାଲିଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଏବଂ ସୁନୀଲ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି ଏହିପରି ଖବର ସେମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୋନାଲି ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ କେବେ ଠାରୁ ଭଲ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନଥିଲେ । ସେ ସୁନୀଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସୋନାଲିଙ୍କ ଏହି ପ୍ରେମ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱ ହୋଇ ରହିଗଲା। କାରଣ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ବିବାହିତ ଥିଲେ ।

google

ସେ ୧୯୯୧ରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମୋନିଶା କାଦ୍ରିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମୋନିଶା ଜଣେ ମୁସଲମାନ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରି ସୁନୀଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସୁନୀଲ ମୋନୀଷା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ମୋନୀଷାଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି କାରଣରୁ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ସୋନାଲି ହୃଦୟର ଗଭୀରତାରୁ ଭଲପାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୋନାଲି ଏଥିପାଇଁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇଥିଲେ ।

google

କେତେକ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କର ଏକ ଏଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ସୋନାଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେଯେ ଯଦି ସୁନୀଲ ବିବାହିତ ନଥାନ୍ତେ ତେବେ ସେ ସୋନାଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥାନ୍ତେ । ଛାଡ଼ ଏହା ଅତୀତର କଥା। ଆଜି ସୋନାଲି ଏବଂ ସୁନୀଲ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ନିଜ ଜୀବନରେ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *