ବିବାହିତ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ତବୁଙ୍କ ସହିତ ୧୫ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ଅଲଗା !

ସାଉଥର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ଖେଳାଉଥିବା ଅକ୍କୀନେନି ନାଗାର୍ଜୁନ ଆଜି ନିଜର ୬୧ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଜଗତରୁ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହିରୋଙ୍କ ଜନ୍ମରୁ ୧୯୫୯ ର ଅଗଷ୍ଟ ମାସର ୨୯ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିଲା । ଅକ୍କିନେନି ନାଗାର୍ଜୁନ ଆଜି ୬୧ ବର୍ଷର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ଦେଖି ବୟସର ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଯୁବ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ନାଗାର୍ଜୁନ କେବଳ ଜଣେ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ପ୍ରଯୋଜକ, ଟିଭି ପ୍ରେଜେଣ୍ଟର ଓ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି ।

google

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ସେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ନାଗାର୍ଜୁନ ୧୯୯୦ ମସିହାରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଶିବା’ ଥିଲା, ଏହା ପରେ ସେ ‘ଖୁଦା ଗବାହ’, ‘ଦ୍ରୋହୀ’, ‘ମିଷ୍ଟର ବେଚାରା’, ‘ଅଙ୍ଗାରେ’, ‘ଜଖମ୍’, ‘ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା’ ଓ ‘ଏଲଓସି କାରଗିଲ’ ଭଳି ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ଅଭିନୟଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଖବରରେ ଆସୁଅଛି ।

google

ଅକ୍କିନେନି ନାଗାର୍ଜୁନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର”ବିକ୍ରମ” ଠାରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଦେଖା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦଗ୍ଗୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ୧୯୮୪ ମସିହାରେ ସେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଡୁଗ୍ଗୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା ।

ନିଜ ଅଫେୟାର ରହିଥିଲେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

google

ଯଦିଓ ଏହି ବିବାହ ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷ ଚାଲିଥିଲା ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମଲାଙ୍କୁ ୧୯୯୨ ମସିହାରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଏକ ଗୋପନୀୟ ସମାରୋହରେ ହୋଇଥିଲା । ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଡୁଗ୍ଗୁବତୀଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ଚୈତନ୍ୟ ଓ ଅମଲାଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ଅଖିଳ ଅକ୍କିନେନି ଅଟେ । ନାଗାର୍ଜୁନ ଅମଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ନାଗାର୍ଜୁନ ତବୁଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇ ବସିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପାଖପାଖି ୧୫ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ । ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ବିବାହିତ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ତବୁ ଓ ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇପାରିନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ନାଗାର୍ଜୁନ ଓ ତବୁଙ୍କ ଅଫେୟାର ବଲିଉଡ଼ରେ ଖୁବ୍ ଖବରରେ ଆସିଥିଲା ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*