ଝିଅ ପୂଜାଙ୍କ ପରି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ! ପୁଣି ଥରେ ତେଜି ଉଠିଲା ଉତ୍ତେଜନା !

ଝିଅ ପୂଜାଙ୍କ ପରି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ! ପୁଣି ଥରେ ତେଜି ଉଠିଲା ଉତ୍ତେଜନା !

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସାଉଁଟିଛନ୍ତି । ଚର୍ଚ୍ଚାର କାରଣ ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୂତଙ୍କ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ନାମର ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବେ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାର ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହତ୍ୟା ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିବା କୁହାଯାଇଛି । ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ଥରେ ସେତେବେଳେ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ନିଜର ହିଁ ଝିଅ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଲିପ୍-ଲକ୍ କରିଥିଲେ ଯାହାପରେ ବହୁ ମାତ୍ରରେ ଉତ୍ତେଜନା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।

ମହେଶ ଆଲିଆଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଚୁମ୍ବନ :

Google

ନିକଟ ଅତୀତରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମହେଶ ଭଟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବା ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବା ଭାରି ପଡ଼ି ଯାଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ ପୁଣି ଥରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସି ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ମହେଶଙ୍କୁ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି । ତେବେ, ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ କେଉଁ ଦିନର ଅଟେ, ଏହି କଥାର ନିଶ୍ଚିତତା ହୋଇ ପାରିନାହିଁ ।

ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଲିପ୍-ଲକ୍ :

Google

ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଲିପ୍-ଲକକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଗୋଟିଏ ମୈଗାଜିନ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଲିପ୍-ଲକ୍ କରିଥିଲେ ଏହାପରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥିଲ । କଥା କେବଳ ଚୁମ୍ବନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୀମିତ ନଥିଲା, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଜ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ପୂଜା ତାଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇନଥାନ୍ତା, ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରି ଦେଇଥାନ୍ତେ । ତାଙ୍କର ଏହି ବୟାନ ପରେ ମହେଶଙ୍କୁ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେବା ସହ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ବିବାହର କଥା ବିଷାଦରେ ଆସି କହିଦେଇଥିଲେ ।

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ :

Google

ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ । ଅଫେୟର ମାମଲାରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବହୁତ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଉତ୍ତେଜନା ସେତେବେଳେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାମ ଯୋଡ଼ା ଯାଇଥିଲା ।

ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ରିୟାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପୁ ଥିଲା । ଏହିପରି କି ଖବର ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିଲା ଯେ, ରିୟା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହାତ ଛାଡି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ନିକଟକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *