୧୯ ବର୍ଷୀୟ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ସହ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏପରି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର । ରାତିସାରା କାନ୍ଦିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

ବଲିଉଡରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ବିବାଦ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ସେ ହେଡଲାଇନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି । ନିକଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପରି ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବିତର୍କର କାରଣ ସାଜିଛି । କଙ୍ଗନା ବଲିଉଡ ଉପରେ ଅନେକ ଦୋଷାରୋପ କରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, କଙ୍ଗନାଙ୍କସହ ଘଟିଥିବା ଏକ କଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ଚାନ୍ଦେଲ କହିଥିଲେ । ଏହି କାହାଣୀ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଯେତେବେଳେ ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଉପରାକୁ ଚପଲ ଫିଙ୍ଗି ଥିଲେ ।

ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମାରିଥିଲେ ଚପଲ-:

google

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ଚାନ୍ଦେଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ସେ ଅନେକ କାହାଣୀ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏପରି ଏକ କାହାଣୀ ହେଉଛି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ।

ଯେତେବେଳେ ମହେଶ ଭଟ କଙ୍ଗନାକୁ ଚପଲ ମାରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ କିପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ।

୧୯ ବର୍ଷିୟ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲା ମହେଶଙ୍କ କ୍ରୋଧ:

google

ଟ୍ଵିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରଙ୍ଗୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ । ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କହିଲେ ରଙ୍ଗୋଲି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ୱୋ ଲାମହେ’ର ପୂର୍ବାବଲୋକନ ଦେଖିବା ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ଥିଏଟରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କଙ୍ଗନା ଉପରକୁ ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ । ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ନିଜର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ପରେ ସେ ରାତିସାରା କାନ୍ଦି ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୯ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଯଦିଓ ରଙ୍ଗୋଲି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ନାମ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ କେବଳ ମହେଶ ଆଡକୁ ଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ରଙ୍ଗୋଲି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନା ଆଲିଆଙ୍କ ଉପରେ କଠୋର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଲିଆ ତାଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଆଲିଆଙ୍କ ମାଆ ସୋନି ରଜଦାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲଢେ଼ଇରେ ସାମିଲ ଥିଲେ ।

google

ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ରେକ୍ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ରଙ୍ଗୋଲି ତାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି କହିଥିଲେ, ‘ସୋନି ଜୀ, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ କୌଣସି ବ୍ରେକ୍ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ଅନୁରାଗ ବସୁ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ରଙ୍ଗୋଲି ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ସୋନି ଏବଂ ଆଲିଆ ଏହି ମାମଲାକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଏତେ ସତ୍ୟତା ଥିଲା ଯେ, ଯଦି ଟ୍ଵିଟରରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ହୋଇଥାନ୍ତା, ତେବେ ଅନେକ ଜିନିଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଚୁପ୍ ରହିଲେ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଅନେକ ସମୟରେ ଏହି ବିଷୟ ଉପରେ ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ । କାରଣ, ରାନାୱତ ଏବଂ ଭଟ୍ଟ ପରିବାର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବ୍ରେକ୍ ବିଷୟରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଦାବି କରନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*