ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ନାତୁଣୀଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ସାରା ଅଲି ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ ! ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆପଣଙ୍କୁ ବେହୋସ୍ କରିଦେବ…

ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ନାତୁଣୀଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ସାରା ଅଲି ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ ! ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆପଣଙ୍କୁ ବେହୋସ୍ କରିଦେବ…

ବଲିଉଡରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସିଥାଏ ଏବଂ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ଆସୁଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭଲ ଚାଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଯାଏ । ଭାରତରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଆମେ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେଖିଛୁ । ଅନେକ ନାମ ଆସିଛି ଏବଂ କାମ କରି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ଆମେ ଏକରୁ ଅଧିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଦେଖିଛୁ । ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଆମେ ହିରୋ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣୁ । ଗୁରୁଦତ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ରାଜକୁମାର୍, ଅମିତାଭ, ତାପରେ ଶାହରୁଖ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ରଣଭୀର୍ ସିଂ । ଏମାନେ ସେହିମାନଙ୍କ ନାମ, ଯେଉଁମାନେ ହିରୋ ଭାବରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ଥର ଭାବିଥିବେ ଯେ ଯଦି ଫିଲ୍ମରେ କୌଣସି ହିରୋ ରହିବେନି ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି କିପରି ଚାଲିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଫିଲ୍ମରେ କୌଣସି ଭିଲେନ୍ ରହିବେନି ତେବେ କ’ଣ ହେବ ?

ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଭିଲେନଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଭିଲେନ୍ ଯିଏ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି । ଭିଲେନ୍ ଯେତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ, ହିରୋଙ୍କ ଚରିତ୍ର ସେତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ । ଅନେକ ଭିଲେନ୍ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବଲିଉଡରେ ଆସିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ଦିୱାନା ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜକୁ ଭୟ କରିବା ଶିଖାଇଛନ୍ତି । ଆଜି ଗୁଲଶାନ୍ ଗ୍ରୋଭର୍ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପୁରାତନ କାଳରେ ଅଭିନେତା ପ୍ରାଣ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଭିଲେନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଛୁ ।

ପ୍ରାଣଙ୍କ ପରେ ଅନେକ କଳାକାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏପରି ବହୁତ କମ୍ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଚରିତ୍ର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ମନରେ ବସିଯାଇଛି । ଏହି ଭିଲେନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ ବଲିଉଡର ଦିଗଜ୍ ଅଭିନେତା ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରା । ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନେଗେଟିଭ୍ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଚରିତ୍ର ସବୁବେଳେ ସ୍ମରଣୀୟ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସଂଳାପକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି ।’ ପ୍ରେମ୍ ନାମ ହେ ମେରା ପ୍ରେମ୍’ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଅଭିନେତା ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କର ତିନୋଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ରକିତା ଚୋପ୍ରା ନନ୍ଦନା, ପୁଣିତା ଚୋପ୍ରା ଭଲ୍ଲା ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ଚୋପ୍ରା ଯୋଶୀ । ତାଙ୍କ ଝିଅ ପୁଣିତା ଅଭିନେତା- ଗାୟକ ବିକାଶ ଭଲ୍ଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ଝିଅ ସାଞ୍ଚି ଭଲ୍ଲା ଏବଂ ପୁଅ ଭୀର ଭଲ୍ଲା । ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାଞ୍ଚି ମୋଣ୍ଟ୍ରିଆଲରେ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ । ସାଞ୍ଚି ଭଲ୍ଲା ଦିଗଜ୍ ଅଭିନେତା ପ୍ରେମ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ନାତୁଣୀ । ସାଞ୍ଚିଙ୍କର ଭୀର ଭଲ୍ଲା ନାମକ ଏକ ସାନ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ।

ପ୍ରେମ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ନାତୁଣୀ ସାଞ୍ଚି ଭଲ୍ଲା କିଛି ସମୟରୁ ‘ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଡ଼ସ୍’ରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛନ୍ତି । ସାଞ୍ଚି ଏହି ଗ୍ଲାମର୍ ଦୁନିଆରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫୋଟକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେବେବି ସେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ହଟ୍ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସହିତ ପୂର୍ବତନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେବେ । ଅଭିନେତା ଶର୍ମନ୍ ଯୋଶୀ ସଂପର୍କରେ ସାଞ୍ଚିଙ୍କ ମଉସା । ସେ ପ୍ରେମ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ପ୍ରେରଣା ଭଲ୍ଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ସାଞ୍ଚି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି । ସେ ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକରେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ସାଞ୍ଚି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *