କାହାସହିତ ହନିମୁନ୍ ଦୃଶ୍ୟତ, ଆଉ କାହାସହିତ ଚୁମ୍ବନ ସିନ୍ କରାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସଫା ସଫା ମନା କରିଦଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ !

କାହାସହିତ ହନିମୁନ୍ ଦୃଶ୍ୟତ, ଆଉ କାହାସହିତ ଚୁମ୍ବନ ସିନ୍ କରାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସଫା ସଫା ମନା କରିଦଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ !

ଅନେକ କଳାକାର ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗର ଦୃଶ୍ୟ କରିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏଥି ସହିତ ଅନେକ କଳାକାର ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅନସ୍କ୍ରିନରେ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ମନା କରନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିନିଅନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମରେ କୌଣସି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ସେ କରିବେ ନାହିଁ । ଯଦି ଆମେ ଛୋଟ ପରଦା ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ଏଠାରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପରଦାରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେଜଣଙ୍କ ନାମ କହିବୁ ।

ମାହି ବିଜ୍

google

ପରଦାରେ ଥିବା ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସିନ୍ ଯୋଗୁଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହି ବିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ବାଳିକା ବଧୁ ସମୟରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କ ସହ ରୁସଲାନ୍ ମମତାଜଙ୍କ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏଥି ପାଇଁ ମାହି ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସିନକୁ ସେ ଯେ କୌଣସି ଚେଷ୍ଟା କରି ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ସୋନାରିକା ଭଦୋରିଆ

google

ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ ‘ପୃଥିବୀ ଭଲାଭ’ରେ ସୋନାରିକା ଭଦୋରିଆ ଏବଂ ଆଶିଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଲିପ୍ ଟୁ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦୃଶ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୋନାରିକା ଚୁମ୍ବନ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

କ୍ରତିକା ସେଙ୍ଗର

google

ଏକ୍ତା କପୁରଙ୍କ ହିଟ୍ ଟିଭି ଶୋ ‘କସମ୍ ସେ’ରେ କ୍ରତିକା ସେଙ୍ଗରଙ୍କୁ ଶରଦ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଚଂହୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କ୍ରିତିକା ଏଥିପାଇଁ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ବଡି ଡବଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟକୁ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଶ୍ୱେତା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ

google

‘ଜୟ କାନହୟା ଲାଲ୍ କି’ର ନିର୍ମାତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଶାଲ ଭାସିଷ୍ଟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହନିମୁନ୍‌ ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ କରିବାର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଶ୍ୱେତା ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଜନ୍ନତ ଜୁବେର

google

ଜନ୍ନତ ଜୁବେର ରହମାନୀ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନସ୍କ୍ରିନରେ କରିବାକୁ ଆପତ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଟିଭି ଶୋ ‘ତୁ ଆଶିକି’ରେ ରିତଭିକ୍ ଆରୋରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ଜନ୍ନତ ଜୁବେର ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *