ଝିଅ ପୂଜାଙ୍କ ପରି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ଚୁମ୍ବନ । ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହୋଇଗଲା ହଙ୍ଗମା !

ଝିଅ ପୂଜାଙ୍କ ପରି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ଚୁମ୍ବନ । ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହୋଇଗଲା ହଙ୍ଗମା !

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚାର କାରଣ ହେଉଛି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୂତଙ୍କ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ନାମର ଯୋଡ଼ି ହେବା । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ଥିର କରା ଯାଉଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହେବାର ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହତ୍ୟା ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିବା କୁହାଯାଇଛି । ତେବେ ବିବାଦ ସହ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ରହିଆସିଛି । ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ଥରେ ସେତେବେଳେ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ନିଜର ହିଁ ଝିଅ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଲିପ୍ ଲକ୍ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବହୁତ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

ମହେଶ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିଥିଲେ

ନିକଟ ଅତୀତରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବା ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବା ଭାରି ପଡ଼ି ଯାଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ ପୁଣି ଥରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସି ଯାଇଛନ୍ତି ।

google

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ମହେଶଙ୍କୁ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି । ତେବେ, ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ କେଉଁ ଦିନର ଅଟେ, ଏହି କଥାର ନିଶ୍ଚିତତା ହୋଇ ପାରି ନାହିଁ ।

ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଲିପ୍ ଲକ୍

google

ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଲିପ୍ ଲକକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଗୋଟିଏ ମୈଗାଜିନ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଲିପ୍ ଲକ୍ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ମହେଶଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ତେବେ କଥା କେବଳ ଚୁମ୍ବନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୀମିତ ନଥିଲା, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏହା ମଧ୍ୟ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ କି, ଯଦି ପୂଜା ତାଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇ ନଥାନ୍ତେ, ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରି ଦେଇଥାନ୍ତେ । ତାଙ୍କର ଏହି ବୟାନ ପରେ ମହେଶଙ୍କୁ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜେ ହିଁ ଏହି କଥା ଉପରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେବା ସହ କହିଥିଲେ କି ସେ ବିବାହର କଥା ବିଷାଦରେ ଆସି କହିଦେଇଥିଲେ ।

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ

ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ । ଅଫେୟର ମାମଲାରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବହୁତ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ବିବାଦ ସେତେବେଳେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାମ ଯୋଡ଼ା ଯାଇଥିଲା ।

google

ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ରିୟାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପୁ ଥିଲା । ଖବର ଏହିପରି ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିଲା କି ରିୟା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହାତ ଛାଡି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ନିକଟକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *