ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଥିଲା କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀଙ୍କର ୧୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ବିବାହ ! ୪୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଖୋଲିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ରହସ୍ୟ…

ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଥିଲା କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀଙ୍କର ୧୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ବିବାହ ! ୪୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଖୋଲିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ରହସ୍ୟ…

କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀଙ୍କ ନାମ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ତଥା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କାମ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୩, ୧୯୭୯ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମିତ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ୨୦୧୩ରେ ବଣ୍ଟି ନେଗିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୩ରେ କାମ୍ୟା ଏବଂ ବଣ୍ଟିଙ୍କ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଛାଡପତ୍ର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ଶିଶୁ ଯୋଜନା ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ଶଲଭଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ୨୦୧୩ରେ ବଣ୍ଟିଙ୍କ ସହିତ ଛାଡପତ୍ର ପରେ କାମ୍ୟା ଶଲଭଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କାମ୍ୟା ଏବଂ ଶଲଭଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହା ହେଉଛି ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ । କାମ୍ୟାଙ୍କର ବଣ୍ଟି ନେଗିଙ୍କ ଠାରୁ ଆରା ନାମରେ ଏକ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ସେମାନଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି । ଶଲଭ୍ ମଧ୍ୟ ଏକ ପୁତ୍ରର ପିତା ।

କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶଲଭଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁମ୍ବାଇ କିଏ ଯାଉଛି ଏବଂ କିଏ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଉଛି ଯୋଜନା କରିବାରେ ଏହି ବର୍ଷ ଅତିବାହିତ ହୋଇଗଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଶଲଭ୍ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ ଜଣେ ଡେଲି ସୋପ୍ ଅଭିନେତା, ତେଣୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ କେବେ ଭେଟିବୁ ଆମେ ଜାଣିନାହୁଁ । କିଛି ଯୋଜନା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ । ତେବେ ଆମ ବିବାହ ପରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲକଡାଉନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହା ଆମକୁ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ଶଲଭ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲେ କାରଣ ସେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି ।”

କାମ୍ୟା ବଣ୍ଟି ନେଗିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଲେ, “ମୁଁ ବଣ୍ଟିଙ୍କୁ ନିଜ ବିବାହର ୧୦ ବର୍ଷ ଦେଇଥିଲି । ମୁଁ ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିଥିଲି । ମୁଁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି । ମୁଁ ସବୁକିଛି ସହ୍ୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଆୱାର୍ଡ ଫଙ୍କସନରୁ ଫେରି ଦର୍ପଣକୁ ଚାହିଁ ନିଜକୁ ଭାବୁଥିଲି, କ’ଣ ମୁଁ ସେହି ସମାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି କିଛି ମିନିଟ୍ ପୂର୍ବରୁ ପୁରସ୍କାର ଜିତି ଜୋରରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେଉଥିଲି ? ମୁଁ ଖୁସି ନଥିଲି ଏବଂ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ହଁ, ମୁଁ ଏହାକୁ ଆଉ ଥରେ ମଉକା ଦେଇଥିଲି ଏବଂ ବଣ୍ଟିଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି । ମୁଁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚେଷ୍ଟା କରି ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ ଆରା ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ସେ କାମ କରିନଥିଲା ।”

କାମ୍ୟା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ମୋର ପିତାମାତା ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲି । ମୋର ସାଙ୍ଗମାନେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏହାକୁ ସମାପ୍ତ କରିଦିଏ । ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ‘ସମାପ୍ତ କର, ଏହି ସଂପର୍କରେ କିଛି ବାକି ନାହିଁ’ । ଯେତେବେଳେ ବଣ୍ଟିଙ୍କ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଲା ଏବଂ ସେ ଶଯ୍ୟାରେ ବିଶ୍ରାମ ନେଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୁଁ କେତେ କରୁଛି, ତଥାପି ସେ ଏହାକୁ ଦେଖିପାରୁନଥିଲେ । ତଥାପି ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶଯ୍ୟା ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ଏକ ସମୟ ଆସିଗଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ଜିନିଷ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ହେଲେ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯିବା ଉଚିତ୍ । ସେଦିନ ମୋର ଆଜିବି ମନେ ଅଛି । ମୁଁ କାହାକୁ କହିନଥିଲି । ମୁଁ କେବଳ ମୋ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୋ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ମୋ ମା ଘରକୁ ଆସି ଆରାର ଯତ୍ନ ନେଲେ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ହୋଟେଲରେ ଏକୁଟିଆ ରହିଥିଲି । ମୁଁ ବଣ୍ଟି ଠିକ୍ ହେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କଲି, ଯାହାଫଳରେ ସେ ରହିବାକୁ ଅନ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନ ଖୋଜିପାରିବେ ।”

କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ବଣ୍ଟି ଏବଂ ଶଲଭ୍ ମଧ୍ୟ ଭେଟି ସାରିଛନ୍ତି । କାମ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆମେ ସୌହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ । ମୁଁ କେବେବି ଆରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖି ନଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ ଆମେ ମିଳିମିଶି ରହିପାରୁନୁ, କିନ୍ତୁ ଆମର ଝଗଡ଼ା କେଉଁ କଥାରେ ହେଉଥିଲା ଏବଂ ସେ କେତେବଡ଼ ଥିଲେ ଏତେ କିଛି କହି ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ଭଲ ହେବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ବଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଏହା ବୁଝିଛନ୍ତି । ଆରା ପ୍ରତିଦିନ ବଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ବଣ୍ଟି ଏବଂ ମୁଁ ବନ୍ଧୁ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆମର ବହୁତ ସମ୍ମାନଜନକ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ।”

ଶିଶୁ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ୍ୟା କ’ଣ କହିଲେ

ଶିଶୁ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କାମ୍ୟା କହିଛନ୍ତି, “ଶଲଭ୍ ଏବଂ ମୁଁ ପିଲା ଚାହୁଁନାହୁଁ । ଆମ ପାଖରେ ଦୁଇଟି ଅଛନ୍ତି । ଆମେ ଆରା ଏବଂ ଇଶାନଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ । ଆରା ଏବଂ ଇଶାନ୍ ବଡ ହୋଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବନ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଛି ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *