କରୀନା କପୁର୍ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସେୟାର୍ କଲେ ସାନ ପୁଅର ଫୋଟ ! ପାପା ସୈଫ୍ ଏବଂ ତୈମୁର୍ ଏକାଠି ଖେଳୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି…

କରୀନା କପୁର୍ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସେୟାର୍ କଲେ ସାନ ପୁଅର ଫୋଟ ! ପାପା ସୈଫ୍ ଏବଂ ତୈମୁର୍ ଏକାଠି ଖେଳୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି…

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍ ଦ୍ୱିତୀୟଥର ପାଇଁ ମା’ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କରୀନାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପୁଅର ଫୋଟ ଦେଖିବାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏଥର କରୀନା ଏବଂ ସୈଫ୍ ନିଜ ପୁଅକୁ ପାପାରାଜିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଣି ନାହାଁନ୍ତି । ମାତୃ ଦିବସ ଅବସରରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ଛୋଟ ନବାବଙ୍କ ସହ ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ପୁଅର ଚେହେରା ଦେଖାଇ ନଥିଲେ ।

ତେବେ କରୀନା ପୁଣି ଥରେ ସାନ ପୁଅର ଚିତ୍ର ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏଥର କରୀନା ତୈମୁର୍ ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ଫୋଟ ସାନ ପୁଅ ସହିତ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏଥର ମଧ୍ୟ କରୀନା ପୁଅର ଚେହେରା ଦେଖାଇ ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଏକ ଶିଶୁ ଇମୋଜିରେ ପୁଅର ମୁହଁକୁ ଲୁଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ପୁଣି କରୀନାଙ୍କ ଛୋଟ ନବାବଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏଥି ସହିତ ତୈମୁର୍ ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଫଟୋରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛି । ତୈମୁର୍ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇଙ୍କୁ ଅନାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିବାବେଳେ କରୀନା କପୁର୍ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ମୋର ୱିକେଣ୍ଡ ଏପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଆପଣଙ୍କର କିପରି ?

କରୀନା ଏହି ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । କରୀନା ଏବଂ ସୈଫ୍ ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ସାନ ପୁଅକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବେ । ସେ ଶିଶୁର ଚେହେରାକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଖାଇବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏହାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବେ ନାହିଁ ।

ବାସ୍ତବରେ ଉଭୟ ନିଜ ଭୁଲର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ, ଯାହା ସେମାନେ ତୈମୁର୍ ସମୟରେ କରିଥିଲେ । ବାଲ୍ୟକାଳରୁ ତୈମୁର୍ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି, କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାର୍ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୈମୁର୍ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *