ଟଙ୍କା କାରଣରୁ କରୀନା କପୁର୍ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ! କରଣ ନିଜେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି…

ଟଙ୍କା କାରଣରୁ କରୀନା କପୁର୍ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ! କରଣ ନିଜେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି…

ନିର୍ଦେଶକ, ପ୍ରଯୋଜକ, ଲେଖକ, ଅଭିନେତା ତଥା ହୋଷ୍ଟ କରଣ ଜୋହର୍ ସର୍ବଦା ନିଜ ‘cool’ ଅନ୍ଦାଜ୍ ପାଇଁ ଜଣା ଯାଇଥାନ୍ତି । ତେବେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଉପରେ କେବେ କେବେ ନିଜର ଯୌନତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଯାଇଥାଏ ଆଉ କେବେ ପୁଣି ନେପୋଟିଜିମର୍ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ କାଠଗଡ଼ାରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ କି କରଣ ଜୋହର୍ ବନ୍ଧୁତା ବାନ୍ଧିବାରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଅନେକ ବଲିଉଡ କଳାକାର ମାନଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏହି କଳାକାର ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ ଅଟନ୍ତି ।

କରୀନା କପୁର୍ ଏବଂ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ଅନେକଥର ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ବନ୍ଧୁତାକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏକଦା କୌଣସି ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ କରଣ ଜୋହର୍ କହିଥିଲେ, କରୀନା ଏବଂ କରଣ ଉଭୟେ ବଲିଉଡ ଗସିପ୍ସକୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଲୋଚନା କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏକଦା ଉଭୟଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ଟଙ୍କା ଥିଲା ।

ଟଙ୍କା କାରଣରୁ କରଣ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା ଖରାପ:-

ଦୁହିଁଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଏତେ ଖରାପ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା କି ୯ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୀନା କପୁର୍ ଏବଂ କରଣ ଜୋହର୍ ପରସ୍ପର ସହ କଥା ହୋଇନଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, କରଣ ଜୋହର୍ ନିଜ ଆତ୍ମକଥା ‘ଦ ଅନସ୍ୟୁଟେବଲ୍ ବୟ’ରେ ଏହି ଲଢେଇ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । କରଣ ଜୋହର୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କିପରି ଭାବରେ ଉଭୟଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ କରୀନାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଥମେ କ୍ରୋଧିତ ଥିଲି କାରଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବାପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ମାଗି ନେଉଥିଲେ, ବୋଲି ମୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲି ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ‘ମୁଝସେ ଦୋସ୍ତି କରୋଗେ’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ସେ ଏକ ବଡ଼ ଫ୍ଲୋପ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଗକୁ କରଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ମୁଝସେ ଦୋସ୍ତି କରୋଗେ’ର ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ସେ କରୀନାଙ୍କୁ ‘କଲ୍ ହୋ ନା ହୋ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଫର୍ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ସେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମକୁ ଯେତିକି ଟଙ୍କା ମଗନ୍ତି କରୀନା ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ଟଙ୍କା ମାଗି ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କରଣ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ ।

ଏହି କଥା ଯୋଗୁଁ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତ କଥା ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ସେ କରୀନାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଫୋନ୍ ଉଠାଇ ନଥିଲେ, ଯାହାପରେ ସେ କରୀନାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନ ନେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । କରୀନାଙ୍କ ପରେ କରଣ ଜୋହର୍ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । କରୀନାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଆହୁରି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ୯ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । କରଣ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଦୁହେଁ ପାର୍ଟିକୁ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରସ୍ପର ସହ କଥା ହେଉ ନଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମୂର୍ଖତାପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା ।

ତାପରେ କରୀନା ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ:-

ଏହା ଆଗକୁ କରଣ ଜୋହର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ‘କଲ୍ ହୋ ନା ହୋ’ର ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପିତା ଜୋହର୍ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ନିଜର ଚିକିତ୍ସା କରାଉଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ କରୀନା ଦିନେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ ହେବାର ୯ ମାସ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । କରୀନା ଫୋନ୍ କରି କହିଥିଲେ, ସେ କରଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଶୁଣିଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ଥିଲେ । କରୀନା କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ, ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦିଅ, ଆମେ ସମ୍ପର୍କରେ ନଥିଲୁ, ୟଶ୍ ଅଙ୍କଲ୍ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯିବେ ।

ଏହି ପ୍ରକାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୁଣିଥରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, କରୀନା କପୁର୍ ଏବଂ କରଣ ଜୋହର୍ ‘ତକ୍ଷ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦେଖାଯିବେ । ତେବେ କରୋନା ଭୁତାଣୁ କାରଣରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁଟିଂ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲାଗିଅଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *