ତାପ୍ସି ପନ୍ନୁଙ୍କୁ କଙ୍ଗନା କହିଲେ ବି ଗ୍ରେଡ୍ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଦେଖାଇଲେ ଅସଲି ସତ୍ୟତା !

ତାପ୍ସି ପନ୍ନୁଙ୍କୁ କଙ୍ଗନା କହିଲେ ବି ଗ୍ରେଡ୍ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଦେଖାଇଲେ ଅସଲି ସତ୍ୟତା !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଚର୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ତାପ୍ସି ପନ୍ନୁ (taapsee pannu) ଓ ସ୍ଵରା ଭାସ୍କରଙ୍କୁ ବି ଗ୍ରେଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାପ୍ସି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଟ୍ଵିଟ୍ ପରେ ଟ୍ଵିଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଫ୍ୟାନ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାପ୍ସିଙ୍କୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଏପରି ଭିଡିଓ ମିଳିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହିଯିବେ ଯାହାକୁ କଙ୍ଗନା ଜୋରଦାର ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି କି କିପରି ଏହି ଜିନିଷକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓ ପୁରୁଣା ଅଟେ ।

କଙ୍ଗନା ଉପରେ ତାପ୍ସି ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି

google

ତାପ୍ସି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ କେପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାପ୍ସି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ସବୁ ଦୋଷ ଏହି କୋଟା ସିଷ୍ଟମର ଅଟେ । ସେଥିପାଇଁ ଏହାକୁ ବୁଝିବା ଟିକେ ସହଜ ଅଟେ ।

ହୋଇଗଲା ସମାଧାନ, ସାଧାରଣ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁ ଭଲ ଅଟେ । ତାପ୍ସି ଦ୍ଵାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋଟା ସିଷ୍ଟମ୍ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ନେପୋଟିଜ୍ମର ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ।

କ’ଣ କହିଲେ କଙ୍ଗନା ?

google

ତାପ୍ସି ପନ୍ନୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଯେଉଁ ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି କି ସେ ଏପରି ଏକ ପରିବାର ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କର ପିତା ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ମାତା ଶିକ୍ଷକ ଅଟନ୍ତି । ଯାହାଙ୍କର ଜେଜେବାପା ଓ ଜେଜେମାଆ ଆଇଏସ୍ ସର୍ଭିସରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବୁଝନ୍ତି କି ବଲିଉଡରେ ଷ୍ଟାରକିଡ୍ସକୁ ପ୍ରିବଲେଜ୍ ଯାହା ମିଳିଥାଏ ତାହା ସତ ଅଟେ ଓ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫରକ୍ ପଡେ ନାହିଁ ।

ତାପ୍ସିଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ଟ୍ବିଟ୍

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିବା ପରେ ତାପ୍ସି ଦ୍ଵିତୀୟ ଟ୍ଵିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ବୁନ୍ଦେଲା ହରବୋଲନଙ୍କ ମୁହଁରେ ଆମର ଏକ କାହାଣୀ ଥିଲା, ଖୁବ୍ ଲଢିଲା ଭଳି ସାହସୀ ସେ ଝାଁସୀ ରାଣୀ ଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ନିଜର କେସ୍ ଏଠାରେ ଶେଷ କରୁଛି ।

ଜଣାଅଛି କି କଙ୍ଗନା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ତାପ୍ସି ପନ୍ନୁ ଓ ସ୍ଵରା ଭାସ୍କରଙ୍କୁ ବି ଗ୍ରେଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଛଡା ଚାଟୁକାର ବାହାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି । ଯାହା ଉପରେ ସ୍ଵରାଙ୍କ ଠାରୁ ତାପ୍ସି ଅଧିକ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *