କଙ୍ଗନା ରାନୌତ୍ ମନାଲୀ ସ୍ଥିତ ପରିବାର ସହିତ ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହି ଖାସ୍ ପୋଷ୍ଟ…

କଙ୍ଗନା ରାନୌତ୍ ମନାଲୀ ସ୍ଥିତ ପରିବାର ସହିତ ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହି ଖାସ୍ ପୋଷ୍ଟ…

ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଆଜି ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନ ପର୍ବ ବହୁତ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରାଯାଉଛି । ଏହି ପର୍ବ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଟେ । ଏହିପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ କିପରି ବା ପଛରେ ରହିପାରିବେ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ତାରକା ମାନେ ନିଜ ଶୈଳୀରେ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ନିଜ ଭଉଣୀ ଭାଇମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନର ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଭଉଣୀ-ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବୁ କେଉଁ କେଉଁ ତାରକା ମାନେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ରିୟା କପୂର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସମସ୍ତେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବନ୍ଧନ ଉପରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

google

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କଙ୍ଗନା ରାନୌତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାକ୍ଷୀ ଉତ୍ସବ ପାଳନର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅକ୍ସତଙ୍କ ସହିତ ଫୋଟୋରେ ପୋଜ୍ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରାନୌତଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ଟିମ୍ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଇନଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମନାଲୀରେ ଅଛନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । କଙ୍ଗନା ରାନୌତ ଏହି ଖାସ୍ ଉତ୍ସବରେ କଳା ଏବଂ ଧଳା ମୁଦ୍ରିତ ଏଥିନିକ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

google

ସେ ରଙ୍ଗୀନଯୁକ୍ତ ହେଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ବୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ଏହି ଲୁକରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟୋରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବାର ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ସିବିଲିଙ୍ଗ ବଣ୍ଡ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ନଜର ଆସୁଛି । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ କ୍ଲବରେ ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଫୋଟୋରେ କଙ୍ଗନା ନିଜର ସମସ୍ତ ଭାଇ ମାନଙ୍କ ସହିତ ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ଚନ୍ଦେଲ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ଏବଂ ରଙ୍ଗୋଲିଙ୍କ ହାତରେ ପୂଜାର ଥାଳି ଅଛି ।

କଙ୍ଗନା ଭାଇ ଅକ୍ସତଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ଖାସ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- “ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପିଲା ଥିଲୁ ପାପା ତୁମ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁକ ଏବଂ ମୋ ପାଇଁ ସାଇକେଲ ଆଣିଥିଲେ । ମୁଁ ତୁମର ବନ୍ଧୁକ ସହିତ ଖେଳୁଥିଲି ଏବଂ ତୁମେ ମୋ ସାଇକେଲ ଚଲାଉଥିଲ । ମୋତେ ତୁମର ସେନ୍ସ ଅଫ ହ୍ୟୁମର ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ତୁମ ସହିତ ମୋର କୌଣସି ଖରାପ ମୁହୁର୍ତ୍ତ ରହିନାହିଁ । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜ୍ଞାତ ଅଛି ତୁମେ କେତେ ଅସହାୟ ଅନୁଭବ କର ଯେତେବେଳେ ଶତ୍ରୁମାନେ ମୋତେ ହଇରାଣ କରିଥାନ୍ତି । ଆଖିରେ ଲୁହ ଥାଏ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସିଷ୍ଟମକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଥାଏ ସେତେବେଳେ ପିତାମାତା ମୋତେ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତି । ବହୁତ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରିଥାନ୍ତି । ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ମୋର ଟ୍ରେଲରରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ତୁମେ ପଢ଼ିଥାଅ । ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ମୋର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭଲ ଓପେନିଙ୍ଗ କରିନଥାଏ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଥାଅ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *