ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ! ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ କଲେ ବଡ ଘୋଷଣା…

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ! ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ କଲେ ବଡ ଘୋଷଣା…

ଅଶ୍ଳୀଳ ମାମଲାରେ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଆସିବା ପରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ତଥା ସମଗ୍ର ଦେଶ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ପୁରା ଖବର ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ‘ଗଟର୍’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ସେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଭୁଲ୍ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମାମଲାରେ କହିଲେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଗଟର୍ ବୋଲି କହୁଛି । ସବୁକିଛି ଚମକୁଥିବା ଜିନିଷ ସୁନା ନୁହେଁ । ମୁଁ ମୋର ଆଗାମୀ ପ୍ରଡକ୍ସନଟିକୁ ୱେଡ୍ସ ଶେରୁରେ ବଲିଉଡକୁ ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆମକୁ ସୃଜନଶୀଳ ଶିଳ୍ପରେ ଏକ ଦୃଢ଼ ମୂଲ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଏବଂ ବିବେକ ଦରକାର ।”

ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ପର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ପାଦନ ମାମଲା

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରଚାର ରାକେଟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ୍ ଶାଖା ଏହି ଘଟଣାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା କରିଛି ।

ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ୍ ଶାଖାର ଯୁଗ୍ମ କମିଶନର୍ ମିଲିନ୍ଦ ଭାରମ୍ବେ କହିଛନ୍ତି- “ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଦେଖାଗଲା ଯେଭି, କ୍ଷୁଦ୍ର କଳାକାର ଏବଂ ମଡେଲମାନଙ୍କୁ ଛୋଟ କାହାଣୀର ୱେବ ସିରିଜରେ ଭୂମିକା ଏବଂ ବ୍ରେକ୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରଯାଇଥିଲା । କଳାକାରଙ୍କୁ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା, ଯାହାପରେ ସେମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅର୍ଦ୍ଧ-ନଗ୍ନ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନଗ୍ନ ଦୃଶ୍ୟରେ ପରିଣତ କରାଯାଇଥିଲା ।”

ଭାରମ୍ବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ୍ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ମାଲୱାନି ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ତଥା ପ୍ରକାଶନ ମାମଲାରେ ଏକ ଅପରାଧ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି ।”

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ, ସାଇବର୍ ଦୁନିଆରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ସଞ୍ଚାଳନ କରାଯାଉଥିଲା । ଏହି ସଂପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋହା ଖାନ୍, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗେହନା ବଶିଷ୍ଠ, ତନଭୀର ହାସମୀ ଏବଂ ଜଣେ ଉମେଶ କାମାଥଙ୍କ ସମେତ ୯ ଉତ୍ପାଦକଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଛି । ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ‘ଭିଆନ୍’ ନାମକ ଏକ କମ୍ପାନୀର କାମାଥ ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିଲେ । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, କାମାଥ ପର୍ଣ୍ଣ ରାକେଟ୍ ଚଳାଉଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଚଳାଉଥିଲେ ଏବଂ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ ।

ଭାରମ୍ବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆମେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିଲୁ ଯେ ଲଣ୍ଡନରେ ଅବସ୍ଥିତ ‘କେର୍ନିନ୍’ ନାମକ ଅନ୍ୟ ଏକ ସଂସ୍ଥା ସହିତ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଭିଆନ୍ ସଂଯୁକ୍ତ । କେର୍ନିନ ହେଉଛି ‘ହଟସର୍ଟସ୍’ ଆପର ମାଲିକ, ଯାହା ଏକ ସଦସ୍ୟତା ଆଧାରରେ ନଗ୍ନ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ । ଲଣ୍ଡନରେ ଉଭୟ କେର୍ନିନ ଏବଂ ହଟସର୍ଟସ୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବାବେଳେ, ଏହାର ସମସ୍ତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଉତ୍ପାଦନ କରାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମୁମ୍ବାଇର ଭିଆନ୍ କମ୍ପାନୀ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲା ।”

ଅଭିଯୁକ୍ତ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ରାକେଟ୍ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ କୋର୍ଟ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ୩ ଦିନିଆ ପୋଲିସ୍ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *