ମାଁଆଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଝିଅ, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଦିୱାନା !

ମାଁଆଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଝିଅ, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଦିୱାନା !

ବଲିଉଡ଼ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସମସ୍ତ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିଛି ଏହା ସହିତ ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିବା କଳାକାର ମାନେ ମଧ୍ୟ ଭାରତ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ନାମ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଦୁନିଆ ରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଗୋଟିଏ ଦିଗଜ୍ଜ କଳାକାର ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା ବଳରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା ଏବଂ ଅଭିନୟ ବଳରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ଦିୱାନା କରୁଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଆଜିକାର ସମୟରେ କୋଟି କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପସନ୍ଦ କରା ଯାଉଅଛି । ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସୂଚୀରେ ବଲିଉଡ଼ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ରହିଅଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଝିଅ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବୁ ।

Google

ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡ଼ରେ ବହୁତ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ୯୦ ଦଶକର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ବଲିଉଡ଼ର ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଉତ୍ତମ ଅଭିନୟକୁ ଦେଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଆୱାର୍ଡରେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି । ଆଜିକାର ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ବଲିଉଡ଼ର କମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସମୟ ଥିଲା ଯେବେ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରହିଥିଲା । ନିଜର ଉତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନକୁ ପଛରେ ଛାଡ଼ି ସେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜୟ ମେହତାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସେହି ଦୁଇଟି ଶିଶୁ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆଜି ଆଲୋଚନା କରିବା ।

Google

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଯେଉଁ ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆଲୋଚନା କରିବା ସେ ପୁରାପୁରି ନିଜର ମାଁଙ୍କ ପରି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି, ହଁ ଆମେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ ମେହତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛୁ । ଜାହ୍ନବୀ ମେହତା ୨୧ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୦୧ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିଲା ସେ ନିଜର ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶିକ୍ଷା ଧିରୁଭାଇ ଇଣ୍ଟରନେସନଲ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ କଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ୧୭ ବର୍ଷ ଅଟେ ଏବଂ ସେ ନିଜର ଅଗାମୀ ଶିକ୍ଷା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଗଣନା ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ମାମଲାରେ ଜଣେ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀ ଭାବରେ ହୋଇଥାଏ ଏହା କାରଣ ଅଟେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କୁ ନିଜ ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ ହୁଏ ।

Google

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ ମେହତା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ମିଡ଼ିଆ ଏବଂ ଲାଇମଲାଇଟରୁ ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବହୁତ କମ୍ ଅବସରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାହ୍ନବୀ ମେହତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାଯାଇଛି । ଜାହ୍ନବୀ ମେହତାଙ୍କ ମାଁ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଜାହ୍ନବୀ ମେହତା ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ରଙ୍ଗୀନ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ପକାଇବା ନାହିଁ କାରଣ ତାଙ୍କର ହୃଦୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ବିଲକୁଲ୍ ନାହିଁ ସେ ନିଜର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଶିକ୍ଷାରେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଆସିବା ସମୟରେ କିଛି ଭିନ୍ନ କରି ଦେଖାଇବାକୁ ଇଛୁକ ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *