ଟିଭି ଶୋ’ରେ ଜର୍ଜ କଲେ ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ଜାଗାରେ ସ୍ପର୍ଶ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଲେ – ଏହା ହେଉଛି ବଲିଉଡର ପ୍ରକୃତ ଚେହେରା !

ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ଭଲ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଭାବରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଆଜିକାଲି ‘ ଇଣ୍ଡିଆସ୍ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର’ ନାମକ ଏକ ଟିଭି ରିଆଲିଟି ସୋ’ର ଜର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶୋ’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଜର୍ଜ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ନୋରାଙ୍କ ହିପ୍ସକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

* ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ନୋରାଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଛନ୍ତି କି ?

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୨ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ‘ ଇଣ୍ଡିଆସ୍ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ’ର ଏପିସୋଡର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୁନମ୍ ଏହି ଶୋ’ରେ ଅତିଥି ହୋଇଆସିଥିଲେ । କୋରିଓଗ୍ରାଫର ର୍ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ଏହି ଶୋ’ରେ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଦୁଇ ବାହୁ ଉଠାଇବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ହାତ ନୋରାଙ୍କ ହିପ୍ସରେ ବାଜିଥିଲା । କ୍ୟାମେରାରେ ଏହି ଜିନିଷ ଧରା ପଡିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ହଠାତ୍ ଏକ ସ୍ପର୍ଶ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଏହା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବରେ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟେରେନ୍ସଙ୍କ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ । ସେମାନେ କୋରିଓଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ବହୁତ ଖରାପ ଭାବରେ ଶୁଣେଇଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

* କ’ଣ କହିଥିଲେ ଲୋକମାନେ ?

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟେରେନ୍ସଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି । କେହି କେହି କହୁଛନ୍ତି ଏହା ହେଉଛି ବଲିଉଡର ପ୍ରକୃତ ଚେହେରା । ଏଥି ସହିତ, କେତେକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଟେରେନ୍ସ ଭୁଲ୍ ସ୍ପର୍ଶ କଲେ, ନୋରା କାହିଁକି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କଲେ ନାହିଁ ? ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ଏହି ସ୍ପର୍ଶ ହଠାତ୍ ଘଟିଛି, ତେବେ ଟେରେନ୍ସ ନୋରାଙ୍କୁ କାହିଁକି କ୍ଷମା ମାଗି ନାହାଁନ୍ତି ?

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୋରା ହୁଏତ ଚୁପ୍ ରହିଥିବେ କାରଣ ସେ କାନାଡାର ନାଗରିକ ଏବଂ ଯଦି ସେ କିଛି କହିବେ ତେବେ ତାଙ୍କୁ କାମ ମିଳିବା ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇ ପାରେ । ତେବେ କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଟେରେନ୍ସଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କଥା ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇବା ପାଇଁ ହାତ ଉଠାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜାଗା ଅଭାବ ହେତୁ ତାଙ୍କ ହାତ ହଠାତ୍ ନୋରାଙ୍କ ହିପ୍ସରେ ବାଜିଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ କ’ଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ? ଟେରେନ୍ସ ଜାଣିଶୁଣି ନୋରାଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଥିଲେ ନା ଏହା ହଠାତ୍ ଏକ ସ୍ପର୍ଶ ଥିଲା ?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*