ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ମୋହର ଲଗାଇଛନ୍ତି ଅମିରଙ୍କ ଝିଅ ଇରା, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏହିପରି ଫୋଟ…

ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ମୋହର ଲଗାଇଛନ୍ତି ଅମିରଙ୍କ ଝିଅ ଇରା, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏହିପରି ଫୋଟ…

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲଗାତାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସାଉଁଟି ରହିଥାନ୍ତି । କେବେ କେବେ ସେ ନିଜ ଫୋଟନେସ୍ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ତ ପୁଣି ବେଳେବେଳେ ନିଜ ଭିଡିଓ ହେତୁ ମିଡିଆର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ଜଣାଇରଖୁଛୁ ଯେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହିପରି ଖବର ଆସୁଛି ଇରା ଖାନ ତାଙ୍କ ପିତା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ନୂପୁର ଶିକାରେଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ଏକା ସାଥିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିବା ଅନେକ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟଙ୍କ ଦୃଢ଼ ବନ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ନଜର ଆସୁଛି, ତଥାପି ଉଭୟଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପର୍କର କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତତା କରାଯାଇ ନ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଇରା, ନୂପୁର ଶିକାରେଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ମୋହର ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

ନିକଟ ଅତୀତରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ନୂପୁର ଓ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଅନ୍ତ ଘଟାଇଛନ୍ତି । ଇରା ଖାନ ଏହି କଥାର ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନୂପୁର ଶିକାରେଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ଇରା ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନୂପୁରଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧନ ବହୁତ ଦୃଢ଼ ଏବଂ ଜଣେ ଦମ୍ପତି ପରି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

ଗତକାଲି କିଛି ଦିନ ତଳେ ଇରା ନିଜର ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ନୂପୁରଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଫୋଟଗୁଡିକ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ଇରା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି “ତୁମ ସହିତ ଏବଂ ତୁମ ପାଇଁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିବା ମୋ ପାଇଁ ସମ୍ମାନର ବିଷୟ ଅଟେ ।” ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକରେ, ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବହୁତ ଖୁସି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

ଇରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୂପୁରଙ୍କ ସହିତ ମୋଟ ୫ଗୋଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଫୋଟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖି ହସୁଥିବା ନଜରରେ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟି ଫୋଟରେ ଉଭୟେ ପରସ୍ପରଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର ଏବଂ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଖିକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟ ଏକ ଫୋଟରେ ଇରା ଶାଢ଼ୀ ଏବଂ ନୂପୁର କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜରରେ ଆସୁଥିଲେ । ଦୁହେଁ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ହସୁଥିବା ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଶେଷ ଫୋଟରେ, ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମେଘୁଆ ପାଗର ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଇରା ଏବଂ ନୂପୁର ପ୍ରକୃତିର ସବୁଜମୟ ପରିବେଶରେ ଗୋଟିଏ ଚେୟାରରେ ବସିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଚାହିଁ ପରସ୍ପରଙ୍କ ହାତ ଧରିଛନ୍ତି । ଇରା ଏବଂ ନୂପୁରଙ୍କ ଏହି ଫୋଟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ କିଛି କଳାକାର ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନିଜ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫତିମା ସନା ଶେଖ ଇରା ଏବଂ ନୂପୁରଙ୍କ ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, Awwww ଏବଂ ସେ ଅନେକ ସାରା ହୃଦୟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ କରଣବୀର ବୋହରା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଗୁଲଶାନ ଦେବୟା ମଧ୍ୟ ଏହି ଫୋଟ ଗୁଡିକ ଉପରେ ଇମୋଜି ପଠାଇଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ, ଇରା ଖାନ ଏବଂ ନୂପୁର ଶିକାରେଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଖବର ୨୦୨୦ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଇରା ନୁପୁରଙ୍କ ନାମର ଏକ ଟାଟୁ ମଧ୍ୟ ବନାଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଦୁହେଁ ଦୀପାବଳି ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓଙ୍କ ସହିତ ୧୫ତମ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିବାକୁ ଗୁଜୁରାଟର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ଇରା ଏବଂ ନୂପୁର ତାଙ୍କ ସହିତ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *