କରୋନା ସମୟରେ ଗରିବ ପିଲାମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଆର୍. ମାଧବନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ! ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି…

କରୋନା ସମୟରେ ଗରିବ ପିଲାମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଆର୍. ମାଧବନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ! ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି…

କରୋନା ଭଳି ମହାମାରୀ ହେତୁ ସମଗ୍ର ଦେଶର ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଛି । କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ସାଧାରଣ ମଣିଷ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଉଦ୍ଦିପନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । କରୋନା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରିଦେଇଛି । ଏହାର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଗରିବ ଏବଂ ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିଛି । ଯେଉଁ ଠାରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଙ୍କଟ ଦେଖା ଦେଇଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେଉଁ ପରିବାରବର୍ଗ ମାନେ ନିଜର ସଦସ୍ୟକୁ ହରାଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ଆସି ଯାଇଛି ।

ଦେଶରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ସରକାର ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରକାର ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ପଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଆର୍ ମାଧବନ୍ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସରିତା ବିରଜେ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଭାବରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସହିତ ମାଧବନ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତା ଆର୍ ମାଧବନ୍ ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିବା ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଛୋଟ ଅନୁଭବ କରାନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କିଛି କହୁଥିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି କି, ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦେଶର ଗରିବ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅକ୍ଷମ ଏବଂ ବେକାରୀ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ପରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସମସ୍ତେ ଆର୍ ମାଧବନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ଏହିକି ଯେ ‘ଆର୍ ମାଧବାନ୍’ଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବଲିଉଡର ଅଭିନୟ ଜଗତ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଝଲକ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି । ମାଧବନଙ୍କ ସହିତ ସେ ମଧ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ଅଭିନେତା ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜ୍ଞାତସାର ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ କି ଆର୍ ମାଧବନ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନା କିଛି ସେୟାର୍ କରିଥାନ୍ତି ।

ମାଧବନ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ନିଜର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବିଷୟରେ ଏକ ମଜାଦାର୍ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଫରହାନଙ୍କୁ ରୈଞ୍ଚୋଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବାର ଥିଲା ଏବଂ ଭାଇରସ୍ ସର୍ଵଦା ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ଦେଇଛି । କିନ୍ତୁ ‘ଅଲ୍ ଇଜ୍ ୱଲ୍’ ଏବଂ କୋଭିଡ୍ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର କୂଅରେ ପଡ଼ିଯିବ ।

ମୁଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେଉଛି । ମୋର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି ଯଦି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ‘ରକେଟ୍ରୀ”ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହାର ଟ୍ରେଲର୍ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି । ଏହା ଏକ ବାୟୋପିକ୍ ଅଟେ ଯାହା ଇସ୍ରୋର ଏୟରୋସ୍ପେସ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର୍ ନାମ୍ବୀ ନାରାୟଣନଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଅଟେ । ତାଙ୍କୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ “ବ୍ରେଥ୍”ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର୍ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *