IPL 2020: ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ JIO ଆଣିଛି ”Dhan Dhana Dhan” ଅଫର, କ୍ରିକେଟର ମଜା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା  !

IPL 2020: ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ JIO ଆଣିଛି ”Dhan Dhana Dhan” ଅଫର, କ୍ରିକେଟର ମଜା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା !

ଆଈପୀଏଲ ୨୦୨୦କୁ ନଜରରେ ରଖି ଜିଓ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ଖାସ୍ ନୂତନ ଅଫର ଆଣିଛି । ଏହି ପ୍ରିପେଡ ଅଫର ଜରିଆରେ ଆପଣ…

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ନୂତନ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଜିଓ ନିଜର ”ଧନ୍ ଧନା ଧନ୍” ଅଫର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୁଇଟି ନୂତନ ପ୍ଲାନ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛି । ଏମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟ ୪୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୭୭୭ ଟଙ୍କା ଅଟେ । ଜିଓ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୦ (ଆଈପୀଏଲ ୨୦୨୦)ର ଆଗାମୀ ସିଜନକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଗୁଡିକ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ସାଧାରଣତଃ ଆଈପୀଏଲର ଆୟୋଜନ ମାର୍ଚ୍ଚ-ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ କରାଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ କୋଭିଡ-୧୯ର ଆବିର୍ଭାବ ହେତୁ ଏହାର ଆୟୋଜନରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଛି ।

ଡ଼ିଜ୍ନୀ+ହଟଷ୍ଟାର ଭିଆଇପି ସବ୍ସକ୍ରିପ୍ଶନ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନ୍

google

ଜିଓର ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନରେ ଡ଼ିଜ୍ନୀ+ହଟଷ୍ଟାର ଭିଆଇପି ସବ୍ସକ୍ରିପ୍ଶନ ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଦେୟମୁକ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ଆଈପୀଏଲ ମ୍ୟାଚର ପ୍ରସାରଣ ଆପଣ ହଟଷ୍ଟାରରେ ଦେଖିପାରିବେ । ଡ଼ିଜ୍ନୀ+ହଟଷ୍ଟାର ଭିଆଇପି ସବ୍ସକ୍ରିପ୍ଶନ ପାଇଁ ବାର୍ଷିକ ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ୩୯୯ ଟଙ୍କା ଅଟେ ।

ଜିଓର ୪୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ୍

google

ଏହା ଜିଓର ଡାଟା କେବଳ ଟପ୍ ଅପ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଅଟେ । ଅର୍ଥାତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କୁ ଭଏସ କଲିଂ ସୁବିଧା ମିଳି ନଥାଏ । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଅନୁଯାୟୀ କମ୍ପାନୀ ୧.୫ ଯିବି ଡାଟା ପ୍ରତିଦିନ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ପ୍ଲାନର ଵୈଧତା ୫୬ ଦିନ ଅଟେ । ଅର୍ଥାତ ପ୍ଲାନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ ୭୪ ଜିବି ଡାଟା ମିଳି ଥାଏ ।

ଜିଓର ୭୭୭ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ୍

ଜିଓର ଏହି ୭୭୭ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନରେ ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କୁ ୮୪ ଦିନର ଵୈଧତା ମିଳିଥାଏ । କମ୍ପାନୀ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କୁ ସର୍ବମୋଟ ୧୩୧ ଜିବି ଡାଟା ଦେଉଛି ଯାହା ୧.୫ ଜିବିରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଠାରୁ ଅଧିକ ଅଟେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଅସୀମିତ ଭଏସ କଲିଂ ବ୍ୟତୀତ ଜିଓ ଆପ୍ସର ପରିପୂରକ ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ମିଳିଥାଏ । ଏହି ସମସ୍ତ ସେବା ସହିତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଡ଼ିଜ୍ନୀ+ହଟଷ୍ଟାର ଭିଆଇପି ସବ୍ସକ୍ରିପ୍ଶନ ୧ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଦେୟମୁକ୍ତ ହୋଇଥାଏ ।

google

ଜିଓ ନିକଟ ଅତୀତରେ ୪୦୧ ଟଙ୍କା ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ଲାନ୍ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଜିଓର ୪୦୧ ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକର ଵୈଧତା ୨୮ ଦିନ ଅଟେ । କମ୍ପାନୀର ଏହି ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତିଦିନ ୩ ଜିବି ଡାଟା ଅଫର କରାଯାଇଥାଏ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୬ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ । ଅର୍ଥାତ ସର୍ବମୋଟ ୯୦ ଜିବି ଡାଟାର ଲାଭ ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ପ୍ରତିଦିନ ମିଳୁଥିବା ଡାଟାର ସୀମା ଶେଷ ହୋଇଯିବା ପରେ ଗତି ହ୍ରାସ ହୋଇ ୬୪ Kbps ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଜିଓର ଏହି ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ନେଟୱାର୍କ ଉପରେ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅସୀମିତ ମିନିଟ୍ ମିଳିଥାଏ । ଅପର ପକ୍ଷରେ ଜିଓ ଠାରୁ ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କ ଉପରେ କଲ୍ ପାଇଁ ୧ ହଜାର ମିନିଟ୍ ମିଳିଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *