NCBର ଜେରାରେ ସାରା ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା କଥାକୁ କରିଲେ ଅମାନ୍ୟ, କହିଲେ – ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସ୍ମୋକିଙ୍ଗ କରୁଥୁଲି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲୀ ଖାନଙ୍କୁ NCBର ଜେରା ସମୟରେ ସାରା ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା କଥାକୁ ଅମାନ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ଭଳି ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିବାଦ ଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । NCB ସାରାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛି, ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ଦିଆଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ସାରା ବାରମ୍ବାର ଭାବରେ ଏହା କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବେ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇନାହାନ୍ତି ।

ଏପରି କୁହାଯାଉଛି ଯେ ହୁଏତ ସାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା କଥାକୁ ମନା କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହା ସ୍ଵୀକାର କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସ୍ମୋକିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମ ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କର ଖୁବ୍ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ବୋଣ୍ଡୀଙ୍ଗ ଖୁବ୍ ଭଲ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସାରା, ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ । ରିୟାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ହିଁ ସାରାଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା କଥାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅମାନ୍ୟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି :-

ପୁଣି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସର ବୋଟମ୍ୟାନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ସେଠାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ପାର୍ଟିରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେଉଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଯେତେବେଳେ NCB ସାରାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହା ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେ କିଛି ମଧ୍ୟ କହିନାହାନ୍ତି । ଏହିପରି NCB ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି । ହୁଏତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା କଥାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ମନା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଫାର୍ମ ହାଉସର ବୋଟମ୍ୟାନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ସେବନ ହେଉଥିଲା । ଏହିପରି ସାରା ନିଜକୁ ଏହି ବିବାଦ ଠାରୁ ନିବୃତ୍ତ ରଖିବା ସହଜ ହେବନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସାରାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶ୍ରଦ୍ଧା, ଦୀପିକା ଏବଂ ରକୂଲ ମଧ୍ୟ ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ବିବାଦରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*