ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ, ଯେତେବେଳେ ୧୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭେଟ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ ! ସେତେବେଳେ ଏହି ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇଥିଲେ…

ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ, ଯେତେବେଳେ ୧୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭେଟ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ ! ସେତେବେଳେ ଏହି ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇଥିଲେ…

ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ସକ୍ଷମ ନହେବାରୁ ଜଣେ ଯୁବକ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇବା ପରେ ସେ ମହୋବା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏଠାରେ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କହିଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଗତ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟି ନପାରିବା କାରଣରୁ ଆଘାତ ପାଇବା ପରେ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇଥିଲେ । ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇ ନିଜକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ କହିବା ହେତୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ତରବରିଆ ଭାବେ ଡାକ୍ତରଖାନା ପ୍ରଶାସନ ପ୍ରେମି ଯୁବକଙ୍କୁ ଜରୁରୀକାଳୀନ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁବକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି ।

ପ୍ରେମି ହରିଦାସ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ, ସେ ୨୦୧୦ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଯୁବକ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ବୋଲି କହି ସମ୍ପର୍କୀୟ ତଥା ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏସବୁ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ କହିଲେ ଯେ, ସେ ମରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଏହା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ନଚେତ୍ ସେ ଫଶିଯିବେ ।

ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଭେଟ ନହେବାରୁ ବିଷ ଖାଇଲେ ଦିଅର

ଯୁବକ ହରିଦାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ । ଏକାଠି ବଞ୍ଚିବା ମରିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏକତ୍ର ରହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କଲେ । ପ୍ରେମିକ ଯୁବକ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରେ ଛାଡିଦେଲେ । ହରିଦାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏସବୁ ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ମା’ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ଗାଁକୁ ଡାକି ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ଭାଉଜ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ଡାକିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ।

ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କର କୌଣସି ଠିକଣା ନାହିଁ । ଯୁବକ ହରିଦାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଉଦ୍ୟମ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇ ସେ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇ ନିଜକୁ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । ହରିଦାସ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଥରେ ନିଜକୁ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଜିଲ୍ଲା ହସ୍ପିଟାଲ୍ ମହୋବାର ଇଏମଓ ଡ. ବରୁଣ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ହରିଦାସ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଜେ ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିର ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *