‘ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍’ଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲଙ୍କ ପାଖରେ ଖବର ନାହାଁନ୍ତି ? ଟିଏମସି ସାଂସଦ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି…

‘ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍’ଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲଙ୍କ ପାଖରେ ଖବର ନାହାଁନ୍ତି ? ଟିଏମସି ସାଂସଦ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି…

ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ୍ ସାଂସଦ ତଥା ବଙ୍ଗୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଫଳ କ୍ୟାରିୟର୍, ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିବା ଏବଂ ‘ନିଖିଲ୍ ଜୈନ୍’ଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଧର୍ମରେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ବାଦରେ ଥିବା ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ‘ହେଡଲାଇନ୍’ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ କିଛି ରିପୋର୍ଟ ଦାବି କରୁଛି ଯେ ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍ ୬ ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ‘ନିଖିଲ୍ ଜୈନ୍’ଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ । ଏପରିକି ଦାବି ହେଉଛି ଯେ ନୁସରତ୍ ଏବଂ ନିଖିଲଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିବା ପଥରେ ଅଛି ।

‘ନୁସରତ୍’ଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଉତ୍ତର ଆସିନାହିଁ

‘ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍’ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହି ଖବରଗୁଡ଼ିକ ସେତେବେଳେ ଅଧିକ ବ୍ୟାପିଲା, ଯେତେବେଳେ କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଅନୁମାନ କରାଗଲା । ଯଦିଓ ନୁସରତ୍ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଦଳ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି । ଅନେକ ବଙ୍ଗଳା ସମ୍ବାଦ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ନୁସରତ୍ ଜାହାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ‘ନିଖିଲ୍ ଜୈନ୍’ଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ ।

ନିଖିଲ ପିଲାଟିକୁ ନିଜର ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ?

ଏବିପି ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ନିଖିଲ୍ ଜୈନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଉଛି । ସେ ଗତ ୬ମାସ ଧରି ‘ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍’ଙ୍କ ସହ ରହୁନାହାନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନୁସରତ୍ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଶିଶୁକୁ ନିଖିଲ୍ ନିଜର ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ନିଖିଲ୍ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ଏବଂ ନୁସରତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ।

ୟଶ୍ ଦାସଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ନୁସରତ୍ ?

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବଙ୍ଗଳା ଅଭିନେତା ତଥା ବିଜେପି ନେତା ୟଶ୍ ଦାସଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ ‘ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍’ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଏଭଳି ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି । ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ​​ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନରେ ଏହି ବର୍ଷର ନୂଆ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ପାଳନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ବିଷୟରେ ନୁସରତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ନିଖିଲ୍ କିମ୍ବା ୟଶ୍ ଦାସଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଆସିନାହିଁ ।

ବିବାହ ପରେ ନୁସରତ୍ ଅନେକ ‘ହେଡଲାଇନ୍’ରେ ରହିଥିଲେ

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ନୁସରତ୍ ଜାହାନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବ୍ୟବସାୟୀ ‘ନିଖିଲ୍ ଜୈନ୍’ଙ୍କୁ ୧୯ ଜୁନ୍ ୨୦୧୯ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ନୁସରତ୍ ଏବଂ ନିଖିଲଙ୍କ ଏହି ବିବାହ ହିନ୍ଦୁ, ଇସଲାମ୍ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ କରାଯାଇଥିଲା । ବିବାହ ପରେ ନୁସରତଙ୍କର ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇବା ଏବଂ ଦୁର୍ଗା ପୂଜାରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ମୁସଲମାନ୍ ମୌଳିକବାଦୀମାନେ ଆନେକ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ନୁସରତ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *