ହାଇ ହିଲ୍ସ କଲା, ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ ! ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ଚାଲୁ ଚାଲୁ ହାତରେ ଉଠାଇ ନେଲେ ଚପଲ…

ହାଇ ହିଲ୍ସ କଲା, ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ ! ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ଚାଲୁ ଚାଲୁ ହାତରେ ଉଠାଇ ନେଲେ ଚପଲ…

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଓ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର୍ ନିକଟରେ ନିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପରୀ’ର ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସ୍ପଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଇଭେଣ୍ଟ ବାହାରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ କିଛି ଏପରି କଲେ ଯାହାକି ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ସମସ୍ତ ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଏହି ମୋଟ ଅବତାରରୁ ସେ ଖବରରୁ ଛାଇ ରହିଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର୍ ଯେଉଁ ଇଭେଣ୍ଟର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେଠାରେ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ କ୍ୟାମେରା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା । ଜାହ୍ନବୀ ଏକ ବଡ଼ ବ୍ୟାଗ୍ ଧରିଥିଲେ । ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ସହିତ କ୍ରିମ୍ ରଙ୍ଗର ହିଲ୍ସରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ହିଲ୍ସକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ । ପରେ ନିଜ ହିଲ୍ସକୁ ହାତରେ ଧରି ଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ।

ଯଦିଓ ହିଲ୍ସ ଭଲ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଫଟୋରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏହି ସମୟରେ ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କୁ ହାଇ ହିଲ୍ସରେ ସଡ଼କରେ ଚାଲିବାକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା । ଅସୁବିଧା କାରଣରୁ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର୍ ନିଜ ହିଲ୍ କୁ ଖୋଲି ଦେଇ ହାତରେ ଧରି ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କଲେ ଏବଂ ସଡକରେ ଖାଲି ପାଦରେ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଜାହ୍ନବୀ ଧଳା ରଙ୍ଗର କ୍ରପ୍ ଟପ୍ ସହିତ ରଫଳ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଓ ନିଜ କେଶକୁ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ । ସେ ଏ ସମୟରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର୍ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଶେଷ କରିବା ମାତ୍ରେ ଜିମ୍ ଆଡକୁ ଗଲେ ଓ ନିଜ ଖେଳ ବ୍ୟାଗ୍ ସହିତ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଲେ । ଜାହ୍ନବୀ ଇଭେଣ୍ଟ ପରେ ସିଧା ସଳଖ ୱାର୍କ ଆଉଟ୍ ପାଇଁ ବାହାରି ଗଲେ ଏଥିରୁ ଜଣାପଡେ ଯେ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ କେତେ ସଜାଗ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କର ଏହି କ୍ୟୁଟ୍ ଅବତାରକୁ ଦେଖିପାରିଲେ ।

ସେପଟେଯଦି ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି । ସେ କେବେ ନିଜ ଭେରୀଫାଇଡ଼ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଡାନ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ପକାନ୍ତି ତ ଆଉ କେବେ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫଟୋଗୁଡିକ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଭଉଣୀ ଓ ପିତା ବୋନୀ କପୂରଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ଫୋଟଗୁଡିକୁ ଖୁବ୍ ଲାଇକ୍ ଓ କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର୍ ଶାହୀଦ୍ କପୂରଙ୍କ ଭାଇ ଇଶାନ୍ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଧଡ଼କ୍’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ‘ଧଡ଼କ୍’ ପରେ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର୍ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ୱେବ ସିରିଜ୍ ‘ଘୋଷ୍ଟ ସିରିଜ୍’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଞ୍ଜନ୍ ସକ୍ସେନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲେଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଜାହ୍ନବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅଫଜାନ୍’ ଓ ‘ତଖତ’ରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *