ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆକବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହିପରି ଐତିହାସିକ ଭୂମିକା ତୁଲାଇ ଝିଅମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହେଲେ ରଜତ୍ ଟୋକସ୍

ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆକବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହିପରି ଐତିହାସିକ ଭୂମିକା ତୁଲାଇ ଝିଅମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହେଲେ ରଜତ୍ ଟୋକସ୍

ଟିଭିରେ ଫିକ୍ସନ ଏବଂ ରିୟାଲିଟି ଶୋ ବ୍ୟତୀତ ଐତିହାସିକ ସିରିଏଲ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି । ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ଏପରି ସିରିଏଲ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ । ଗୋଟିଏ ସମୟ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଟିଭିରେ ଐତିହାସିକ ଶୋ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ଅଭିନେତା ରଜତ୍ ଟୋକସ୍ । ରଜତ୍ ଖୁବ୍ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ହିଁ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଖାସକରି ଝିଅ ମାନେ ରଜତଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ ଥିଲେ । ୧୯ ଜୁଲାଇ ୧୯୯୧ରେ ଦିଲ୍ଲୀର ମୁନିରକାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ରଜତ୍ ଆଜି ନିଜର ୨୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ଉପଲକ୍ଷେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବୁ ।

ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ହେବା ପରେ ଚମକି ଥିଲା ରଜତଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ :-

newstrend

ରଜତ୍ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଜଣେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ କରିଥିଲେ । ସେ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ କୌଣସି ପରିଚୟ ମିଳିପାରି ନାହିଁ । ତା’ପରେ ରଜତ୍ ‘ ସାଇ ବାବା ‘ ଶୋ ଠାରୁ ଟିଭିରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଦ୍ଵାରା ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରି ନଥିଲେ । ତା’ପରେ ସେ ସିରିଏଲ ‘ ଧରତି କା ବୀର ଯୋଦ୍ଧା ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନ୍ ‘ ଦ୍ଵାରା ନିଜର ପ୍ରକୃତ ପରିଚୟ ବନାଇ ପାରିଥିଲେ ।

newstrend
ଏହି ଶୋ’ରେ ରଜତ୍ ଯୁବ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନର ଭୂମିକା ତୁଲାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଯେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଶୋ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ତାହାକୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଗଲା । ଏହି ଶୋ’ରେ ରଜତଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁଗ୍ଧା ଚାଫେକରଙ୍କ ସହିତ ରହିଥିଲା ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ ରଜତ୍ :-

ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚରିତ୍ରରେ ରଜତ୍ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଫିମେଲ ଫ୍ୟାନ୍ ଫୋଲୋଇଂରେ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିଲା । ଝିଅମାନେ ରଜତଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଲେଖୁଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେତେବେଳେ ରଜତ୍ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲରେ ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିଲେ ।

newstrend

ଏହି ଶୋ ପରେ ସେ ସିରିଏଲ ‘ ଧରମ ବୀର ‘ରେ ବୀର ଭୂମିକାରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ ମଧ୍ୟ ରଜତଙ୍କୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତିର ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଥିଲା । ଶୋ ସୁପରହିଟ୍ ଥିଲା ଏବଂ ରଜତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଆହୁରି ଅଧିକ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଶୋ’ରେ ବିକ୍ରାନ୍ତ ମେସୀ ଧରମ ବୀରର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ବିକ୍ରାନ୍ତ ଆଜି ଟିଭି ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ।

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଚୁପଚାପ ବିବାହ କରିଥିଲେ :-

newstrend

ରଜତ୍ ଏହି ସିରିଏଲ ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି କେତେକ ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ । ରଜତ୍ ଏକ୍ତା କପୂରଙ୍କ ସିରିଏଲ ‘ ତେରେ ଲିୟେ ‘ରେ ରୋବିନ୍ଦୋ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ‘ ନାଗିନ୍ ‘ରେ ଇଚ୍ଛାଧାରୀ ନେବଲେ କବୀର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଜୀ ଟିଭିର ଶୋ ‘ ଯୋଦ୍ଧା ଆକବର ‘ରେ ରଜତ୍ ଆକବର ଭୂମିକାରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଆକବରଙ୍କ ଭଳି ଦମଦାର ଚରିତ୍ରକୁ ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ରଜତ୍ ଖୁବ୍ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ । ସେ ନିଜ ବୋଡି ବନାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ସ୍ଵରକୁ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତିତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଏହାବ୍ୟତୀତ ସେ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସର ଶୋ ‘ ଚନ୍ଦ୍ର ନନ୍ଦିନୀ ‘ରେ ରାଜା ଚନ୍ଦ୍ରଗୁପ୍ତ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହୋଇଥିଲେ ।

newstrend

ରଜତଙ୍କ ପଛରେ ଝିଅମାନେ ପାଗଳ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୫ରେ ଛୋଟ ପରଦାର ଆକବର ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ହୃଦୟ ସେତେବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୃଷ୍ଟି ନୟରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରଜତ୍ ଏବଂ ସୃଷ୍ଟି ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ୩୦ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୫ରେ ଉଦୟପୁରର ଜନାନା ମହଲରେ ରଜତ୍ ସୃଷ୍ଟିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ଜନାନା ମହଲକୁ ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ ବୁକ୍ କରାଯାଇଥିଲା ।

newstrend

ଏକ୍ସଟ୍ରା ମେରିଟାଲ ଅଫେୟାରର ଖବର ଆସିଥିଲା :-

୨୦୧୭ରେ ରଜତ୍ ଟୋକସଙ୍କ ନାମ ସେତେବେଳେ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକ୍ସଟ୍ରା ମେରିଟାଲ ଅଫେୟାରର ଖବର ଆସିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଚନ୍ଦ୍ରଗୁପ୍ତ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଶୋ ସମୟରେ ନିଜର କୋ ଷ୍ଟାର ତନୁ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ବଢ଼ିଥିବା ସମ୍ପର୍କ କାରଣରୁ ରଜତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲେ । ରିପୋର୍ଟ ଏହା ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ରଜତ୍ ଏବଂ ତନୁ ସାଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରଜତ୍ ଏହିସବୁ ଖବରକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

newstrend

ସେ ଚାରୋଟି ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ , ‘ ମୋ ପାଇଁ ସାଇବର ବୁଲିଙ୍ଗ ଭଳି କିଛି କଥା ନାହିଁ । କାହାରି ନେଗେଟିଭ ଖବର ଦ୍ଵାରା ଭାବନା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ ତେଣୁ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ । ମିଡିଆରେ କିଛି ମଧ୍ୟ ଖବର ଆସୁଛି । ମୁଁ ଖୁବ୍ ସହଜରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ମାନହାନୀର କେସ୍ ଦେଇପାରିବି କିନ୍ତୁ ଏହାସବୁ ବ୍ୟର୍ଥ ଅଟେ । କାହାରି ମଧ୍ୟରେ ଏପରି କରିବାକୁ ସାମ୍ୟର୍ଥ ନାହିଁ ଯେ ସେ ମୋତେ ମୋ କାମ କରିବାରୁ ରୋକିପାରିବ । ‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *