ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦାବି: ରାତ୍ର ୩.୩୦ ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ଚାକର ଠାରୁ ମିଳିଛି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ! ଜାଣନ୍ତୁ ସତ୍ୟତା…

ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦାବି: ରାତ୍ର ୩.୩୦ ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ଚାକର ଠାରୁ ମିଳିଛି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ! ଜାଣନ୍ତୁ ସତ୍ୟତା…

ବଲିଉଡର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତମ ତାରକା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୂତ ଯିଏକି ଅନେକ ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିପାରିଥିଲେ । ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଜୀବନ ଶେଷ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ରହସ୍ୟ ହୋଇ ରହିଛି । ପୋଲିସ୍ ଏହି ମାମଲାରେ ୩୦ ରୁ ଅଧିକ ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିସାରିଛି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ ବରଂ ହତ୍ୟା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି କି, ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ତାଙ୍କ ଘରର ଚାକର ଠାରୁ ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଗଦ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

google

ଚାକର ଠାରୁ ମିଳିଛି ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଦାବି କରାଯାଉଅଛି କି, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଚାକର ଦୀପେଶଙ୍କୁ ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହିତ ଅଟକ ରଖିଛି କିନ୍ତୁ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରିନାହିଁ ।

google

ଭିଡିଓରେ ପୋଲିସ୍ ଉପରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବା ସହ କୁହାଯାଇଥିଲା କି, ପୋଲିସ୍ ଏହି ମାମଲାକୁ ରଫା ଦଫା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ୟୂଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନାର ସ୍ରୋତ କହିଛନ୍ତି ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସତ କଥା ଏହା ଯେ, ସେହି ଅଭିନେତା ବନ୍ଧୁ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବନ୍ଧୁ ସେ ଅଟନ୍ତି ଯିଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସତ୍ୟତା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହିତ ସୁନୀଲ ଝା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସ୍ରୋତ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ କହିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଫେସବୁକରେ ଏହି ମାମଲାର ସତ୍ୟତା କହିବା ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ‘ଜୁଲାଇ ୧୫ ଦିନ ଏଫଏଫ ନାମକ ଏକ ୟୂଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୂତଙ୍କ ବିଷୟରେ ମିଥ୍ୟା ସୂଚନା ସେୟାର କରିଛି । ଏହି ସୂଚନାରେ କୁହାଯାଇଛି କି, ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଜୁନ୍ ୧୪ ପ୍ରାତଃ ୩.୩୦ ମିନିଟରେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚାକରଙ୍କୁ ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହିତ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

google

ସୁନୀଲ ଝା ନିଜର ପୋଷ୍ଟରେ ଆଗକୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ‘ଏହି ବିବୃତ୍ତି ମୋ ଦ୍ୱାରା ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ବିଶାଲ ସିଂହ ଜୁଲାଇ ୧୪ ତାରିଖରେ ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ ଦ୍ୱାରା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ନାମ ସହିତ ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯାଉଛି । ଏହୂ ବ୍ୟତୀତ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଥମନେଲରେ ମୋ ଅନୁମତି ବିନା ମୋ ଫୋଟୋର ଉପଯୋଗ କରିବା ମୋ ଚରିତ୍ରକୁ ଖରାପ କରିବା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ କରାଯାଇଛି । ଯାହାକି ଭୁଲ୍ ଅଟେ, ତେଣୁ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।

google

ଜ୍ଞାତ ଅଛି କି, ଜୁନ୍ ୧୪ ତାରିଖରେ ଅଭିନେତା ନିଜ ଫ୍ଲାଟରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦଉଡିରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଅର୍ଥାତ ପୋଲିସ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଫାଶୀରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖି ନଥିଲା । ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ବିଷାଦ ଗ୍ରସ୍ତ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଫାଶୀ ହେତୁ ହୋଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *